Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Proletarya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,979
1,148
113
Beyler kuyumcudan altin almayi deniyom diyorum kuyumcudan kartla altin aliniyormu bilgisi olan varmi
alinir tanidiksa veya kuyumcuya direk durumu anlat gram hesabi limitin kadar ceker ne kesiyorsa keser nakit verir. bozdurcam abi de kart limitini kullanicam de acır belki daha az keser :) kumara para lazim abey deme :)

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,271
2,379
113
alinir tanidiksa veya kuyumcuya direk durumu anlat gram hesabi limitin kadar ceker ne kesiyorsa keser nakit verir. bozdurcam abi de kart limitini kullanicam de acır belki daha az keser :) kumara para lazim abey deme :)
En mantiklisida altın bencede az kayıp olacak ama nakit cebe yakisir

harunkrtke

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
321
135
43
Oluyormu harbi öyle
Benimde düsdü o zımbırtı yenilemen gerekiyor dun bende basvurdum olmadi. Yenileme durumun yok yada beklemek istemiyosan varsa ufak cocugun onun kimliginin cipini sök bi onemi yok zaten onunki dusmus sayarsin kendi kimligine japonla yapistir islem tamam😃

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Bir kac kuyumcuya sordum kartla altin vermiyorlarmis nasil is aq ne alaka

Firat7535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
899
591
93
Arkadaşlar niye bozmaya çalışıyorsunuz dursun cebinizde ev alışverişi kiyafet harcamalarınızı yapar ödersiniz ne bu kumara atma aşkı

Emrullahkayabasi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,243
466
83
Beyler 1 haftadır kart basimda onaylandı ama basım bitmiyor kart gelen oldu mu yoksa biziml dasak mi geçiyor bunlar anlamadım

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,006
113
Arkadaşlar niye bozmaya çalışıyorsunuz dursun cebinizde ev alışverişi kiyafet harcamalarınızı yapar ödersiniz ne bu kumara atma aşkı
Aynen iyice dibe batmak istiyor millet kac gundur konuyu goruyorum icimden seytana uyma diyorum vazgeciyorum siteye atacagimdan degil gerci. yine konu karsima cikiyor. En son dun niyetlendim dedim basvurayim gidip altın alayım koseye koyayim bunuda taksitle oderim koseye bisey atmis oluruz herneyse basvurdum son isleme geldik kimligin cipi dusdu olmadigi icin kabul edilmedi bu bi isaret 😃

Emrullahkayabasi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,243
466
83
Bu hazır kredi beyler sadece a101 de mi geçerli

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
Altın neden alınmıyor kuyumcudan onu çözemedim zaten al sat yaparken kârını almıyor mu bunlar . Ne alaka

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,006
113
Bir kac kuyumcuya sordum kartla altin vermiyorlarmis nasil is aq ne alaka
Sacma sonucda parasini cekecek baska kuyumcuya git düğüne hediye goturucem nakitde yok sen benim isimi gör komisyonunuda cek icinden ikimizide uzmeyecek sekilde hallolur

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,006
113
Seri no iptal ondan
Baya gelişmisiz bu konuda guzel birsey aslında. Sağlık olsun yenisi gelince alırsın dost. Eski kimliginin çipini sakla bi kosede bu zımbırtı milletin basina bela oldu o kdr dandik yapmislarki dusuyor yenisinde duserse eskisini kullanirsin benim kimliginki hastane kayit islemlerinde dusmus bulamadik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...