Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hero1403

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,405
1,549
113
Alah alah kardesim benim sonum boyle degil belki nasil boylr kesin konusuyorsun tanimaafigin etmedgin biri hakkinda.genelleme yaparak konusuyorsun ama bos konusuyorsun.sen kendin gibi goruyorsun herkezi demeki .saygi duyarim
Bütün kumarcıların sonu aynı dır sen ben o şu fark etmiyor

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,186
1,638
113
Kank 30 unda basvurdum bugun teslim aldim
Altinida almana gerek yoktu hemen reis herzaman alabilirdin zaten galiba sen 1/2/3 deneme için kullandın kartı calisiyormu yanlış mıyım 🙏

kadiriye42

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
50
93
33
Kamera da işlem başarısız oldu

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Altinida almana gerek yoktu hemen reis herzaman alabilirdin zaten galiba sen 1/2/3 deneme için kullandın kartı calisiyormu yanlış mıyım 🙏
Yok ya ne denemesi aldim yatirim olsun kenarda dursun diye.onun borcunu odeyene kadar karta kumar oynayamam boylece bir iki ay daha kumar oynamamis olurum

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Boyle boyle ufak ufak uzakladmaya calisacaz bu illettten.
Millet hayatinj yasiyor bir spin kovalioz skerler oyle isi

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,186
1,638
113
Yok ya ne denemesi aldim yatirim olsun kenarda dursun diye.onun borcunu odeyene kadar karta kumar oynayamam boylece bir iki ay daha kumar oynamamis olurum
Çok mantıklı reis akıllı insan farklı oluyor

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,431
3,986
113
Şimdi senaryo şöyle ; 🔥🔥🔥🔥 İstikamet kuyumcu- oradan çıkış yandaki kuyumcu- oradan çıkış ATM -eve dönüş -banka hesabi-xxx sitesi.....Sabah kalkış- foruma giris-baslik açıp ağlama sizlamalar -kapanış

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Çok mantıklı reis akıllı insan farklı oluyor
Vala dostum 34 yasindayim bu zamana kadar yedim ictim gezdim sictim kumarda oynadim yurtfisindada takildim 3/4 sende ama .insanin cocugu olduktan sonra bazi seylero frenlemesi gerekiyor bunu anladim.bakalim duzene sokmaya calisiorus ufaktan

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,186
1,638
113
Şimdi senaryo şöyle ; 🔥🔥🔥🔥 İstikamet kuyumcu- oradan çıkış yandaki kuyumcu- oradan çıkış ATM -eve dönüş -banka hesabi-xxx sitesi.....Sabah kalkış- foruma giris-baslik açıp ağlama sizlamalar -kapanış
Noktasına kadar öyle olacak bir günde sikip atacaklar hayatlarını kusura bakmayın öyle olacak bir TL para isteyen adamlar vardı hadi uygulamasına atacak daha ne söylenebilir ki

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
La olum biraz olumlu seyler soyleseniz basiniza tasmi yagar.ne olaxak bu sekilde burda biri aynisini yapinca mutlumu olacaksin .biraz yapici yorumlar yap be gulum

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,431
3,986
113
La olum biraz olumlu seyler soyleseniz basiniza tasmi yagar.ne olaxak bu sekilde burda biri aynisini yapinca mutlumu olacaksin .biraz yapici yorumlar yap be gulum
Dostum sana ironi yapmadım genel bakış açısı bu olacak o yüzden söyledim

Pman36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
419
154
43
Belki bi olumlu bisey yazsan birinin dikatini ceker kafasina bi kurt duser tam tersini yapar aq nolacak bir kisinin hayatina olumlu dokunmus olursun.olmazmi

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,186
1,638
113
Yok reis Senlik değil adam kredi kartı başvurusu yapabilmek hesap yükseltmek için 3/5 TL para isteyenler oldu konuda sence mantıklımı son belli değilmi en baştan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...