Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,190
1,642
113
60 icram var dedi 7500 TL para teklif ettik göster diye
bahaneler falan sunup kaçtı 😂
Hiçbir icram yok neredeyse her bankadan kredi kartım var her bankadan kredi alıyorum hayat böyle daha güzel kardeş gerisi boş savsata

sello

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
434
157
43
Sen zenci hatunları nerden buldun dost😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
Şimdi 7k veresiye limitinin içinden geçmeye gidiyorum a101e 🤣 tony montanada solucan gübresi yesin ahdjshdjsn

cqulec

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
250
144
43
@Penguen0 şaka bir yana az önce kuyumcuya sordum geçiyormuş kart. Oha harbiden dedim.
Ama bir sartlari varmış. O şart seni pek raharsiz etmez de, diğer arkadaşlar için pek nahoş kaçıyor. Hadi yine iyisin köftehor.
Kuyumcudan çıkarken harbiden paytak paytak yürürsen anlarlar ama, çevreye pek görünmeden kulubene gidersin.

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
dolandırıcı mı ? cok ayıp.
uzaktan yakından böyle bir şeyle anılmadım.
iftira atma bari, edebinle bas tuşlara.

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
SG bakalım şizofren Maymun.
az duş al bide mk , yüklenme kendine

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
a101 den hiç alısveriş yapan oldumu kasada sorun yasarmıyım . telefondaki qr kodu kasiyer okutuyor sanırsam ?

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
dolandırıcı mı ? cok ayıp.
uzaktan yakından böyle bir şeyle anılmadım.
iftira atma bari, edebinle bas tuşlara.
Novasky ve sully bu adamlar para vermez dediler bilader senin gibi tokatçıya icralarimi atacak kadar bencil değilim karpuzadam 🤣

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,286
1,086
113
Burda akbabalar türedi saçma sapan adamlara bozum yapyirmayin hiç olmasin dikkat edin dostlar

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
460
233
43
a101 den hiç alısveriş yapan oldumu kasada sorun yasarmıyım . telefondaki qr kodu kasiyer okutuyor sanırsam ?
Usta veresiye mi alışveriş kredisimi hangi qr olduğunu belirt kasiyere veresiye yerine alışveriş qr kodu gösterirsen hata veriyor mutlaka belirt veresiye veya alışveriş kredisi diye

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Novasky ve sully bu adamlar para vermez dediler bilader senin gibi tokatçıya icralarimi atacak kadar bencil değilim karpuzadam 🤣
Ben kendi adıma konuşuyorum ben bu arkadaş için para vermez vs demedim kimse senin icran için para göndermez diye dedim

Benim para alışveriş listemde bu arkadaş yok onuda soyleyim sonra arada kalmiyalim

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,661
1,375
113
QR kodunun altında 6 haneli kod veriyor onu yazıyor cogu qr ile uğrasmıyor zaten ben alıveriş ettim zaten hepsinin kapısında hadi reklamları var sorun olmuyor çekinmeden gidebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...