Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Celios32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
695
143
43
Ne limit ne kart ne kredi bişi çıkmadı sadece banka hesabı acmıs olduk nerde olduğunu bilmediğimiz banka hesabımız var artık 🤣🤣

UnLnvited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,083
2,629
113
bana limit verimi acaba eger bana verirse herkese verir Simdi denicem. 5 yildir 30dan fazla icram var heryerden kırmızı kalem yedim bakalım nolacak deniyorum ya hakk

Kelebek65

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
238
58
28
Sadece hazır limiti bozdurmak isteyen olursa dm den ulaşabilir market alışverişi için maksimum 3k ya kadar bozabilirim
Sakın inanmayın böyle diyenlere hesabınızdan bakiye gittikten sonra 1lira alamazsınız. Bu yapmadı ama farklı 2 kişi beni böyle dolandirdi

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113

Ekli dosyalar

azalea

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,161
1,056
113
Sakın inanmayın böyle diyenlere hesabınızdan bakiye gittikten sonra 1lira alamazsınız. Bu yapmadı ama farklı 2 kişi beni böyle dolandirdi
dostum kafana silah dayamadım zaten ihtiyacı olan varsa bozarım dedim ayrıca dolandırıcıların kucağına düştüysen bu senin mallığın

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,041
44,100
113

Aqua90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,342
515
113
Boşuna dememişler a101 harca harca bitmez 😀😀

Kelebek65

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
238
58
28
Kim onlar isim ver kimseyi zan altında bırakma bilader
Konu dahi açmıştım pokus bozumunda dolandırmislardi. Ben sadece uyarıyorum sonra paranızı alamadığınız da canınız yanmasın yoksa kimle ne ticaret yapıyorsanız yapin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...