Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,227
561
113
Kara listedeyim diyen adama çıktı ben zar zor karalisteden çıktım 1200 puanlara geldim 35K kredi kartım var, her ay vodafone'a 5K fatura ödüyorum bana ne kredi kartı ne alışveriş limiti çıktı. Boşa görüntülü görüşme yaptık.
1 tl borcum yok hiçbir bankaya kredi notum da 1300 küsur bana alışveriş kredisi bile vermediler bi skis var bunlarda anlamis değilim

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,054
940
113
1 tl borcum yok hiçbir bankaya kredi notum da 1300 küsur bana alışveriş kredisi bile vermediler bi skis var bunlarda anlamis değilim
aynı şeyi tam ben yazacaktım, hiçbir bankaya kredi kartı dahil borcum yok 3 tane kredi kartım var 5-10 k limitli kredi puanımda oldukça iyi seviyede normal bankalar kredi ve kredi kartı veriyor bunlar vermediler :D şaşırtıcı başka birşey var bu işte

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,663
1,376
113
3.5K alışveriş 2kda kredi kartı verdi 9 tane icra dosyam var ama 2k yı nabim ben diyip iptal ettirmek çin bağlandım alın lazım olur dyor 30kya nasıl arttıracaz bunu :d

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,663
1,376
113
aradım ben 2k çocuk parası gibi nedir bu dedim.kart elinize ulaştıktan sonra özellikleri tam açılır uygulamadan limit arttımı yapabilirsiniz diyor ne oldukları belli degil bunların bakalım :D

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Kasıtlı ödemediğim 6-7 yıllık Bi ton icra var benim hic umudum yoktu.başvurduk bi ton limit tanımladı kredi kartıda onaylandı.şimdi bu tanimlanan limiti napcaz 3500 hadi limiti verdi bi o kadarda kredi karti onaylandı

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,038
44,097
113
Göt gidiyor sanırım iskocum öyle bi yazmışsınkı karşıdaki adam ikilemde kalır
Şükür durumumuz iyi dost bizim krediyle işimiz yok Allah'ta düşürmesin Alabiliyorsalar kendileri gitsin alsın dost yani biz hallettinmi tabikide para alicaz

KaramboL

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,454
572
113
Benim de durum parlak değil ama veresiye 10 bin taksitli alışveriş 20 bin kredi kartı da 40 bin verdi. 🤔🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...