Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

A-101 Hadi Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crazyboys

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,619
1,940
113
Bunu paparadan dalan nakite çekebiliyor muyuz varmı yolunu bulan
Bende bekliyorum kredi kartı gelip paparaya deneyen var mi diye destek marketlerde akar yakitlarda kullanabilirsiniz dedi bende tutuncu ile anlasacam yüzdesini alsın içinden direk posttan cektirecem

forever67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
124
43
Bende bekliyorum kredi kartı gelip paparaya deneyen var mi diye destek marketlerde akar yakitlarda kullanabilirsiniz dedi bende tutuncu ile anlasacam yüzdesini alsın içinden direk posttan cektirecem
Kardeş destek post cihazının olduğu heryerden internet alışverişi de dahil geçiyor dedi

hürsultan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,542
615
113
Olmuyor dostlar kart henüz her altyapıda görünmüyor böyle bir kart bulunamadı yada sitelerde denediğimizde kartınız şuan için işlem görmemekte yzıyor

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,832
886
113
hiç bir banka bana kredi kartı falan vermiyor diye söylenenler bence alıp iyi değerlendirsin ben bi denemelik a101den 195 tllik alışveriş yaptım 202 geri ödemeli hesaba yansıdı 35 gün vakti var kredi kartı gelince bakacaz neyin nesi düzenli ödersen açık kapımız olur :D

forever67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
124
43
hiç bir banka bana kredi kartı falan vermiyor diye söylenenler bence alıp iyi değerlendirsin ben bi denemelik a101den 195 tllik alışveriş yaptım 202 geri ödemeli hesaba yansıdı 35 gün vakti var kredi kartı gelince bakacaz neyin nesi düzenli ödersen açık kapımız olur :D
Siteleri denedin mi kanka hiç

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,789
2,067
113
Bugün bankaları enayi yerine koyduklarını sananlar er yada geç enayinin kim olduğunu anlar her ne kadar bankalar kar amacı güden kuruluşlardan başka birşey olmasada insan hayatında banka her zaman lazım para lazım olduğunda kimse kimseye çıkarıp beş kuruş vermiyor versede adam peşinde gezdiriyor seni elin mahkûm olduğu için ses te çıkaramıyorsun ona göre sadece bugüne bakmayın ödeyemeyecegnz parayı harcamayın derim

snopy1991

Beni gınayan benim köyneğimi giysin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
292
63
Kart kaç güne gelir kartın hazırlanıyor diyor şuan. Yarın kargoya verilirmi

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,272
4,196
113
beyler vakıfbank para yükleme işlemi nasıl olacak değişmiş herhalde alıcı adına ne yazılıyor ve açıklama kısmına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...