Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol A Milli Takım Hırvatistan ile Karşı Karşıya Gelecek

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Kötü oynamadık aslında kaleci çok iyiydi kerem çok top kaybetti iki tane balık gol yedik yine hüsran amünüm

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Cengize 85 dk nasıl katlandık şaka gibi Cengiz bunun a. S.. heralde oyundan almamak için herşeyi yaptı

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Cenk Tosun 5 dk da 2 gol pozisyonuna girdi 85 dk enes mali pozisyona giremedi
Bizim gördüğümüzü bu mal nasıl göremiyor Turkiyenin Forveti net Cenk Tosundur
Cengizin yerine Emre Mor
Ve her topu almaya giden çabalayan Arda Güler nasıl milli takımda 11 oynamaz son pozisyonda Cenke al da at diye bıraktığı pas A klasman

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,735
44,737
113
Cenk Tosun 5 dk da 2 gol pozisyonuna girdi 85 dk enes mali pozisyona giremedi
Bizim gördüğümüzü bu mal nasıl göremiyor Turkiyenin Forveti net Cenk Tosundur
Cengizin yerine Emre Mor
Ve her topu almaya giden çabalayan Arda Güler nasıl milli takımda 11 oynamaz son pozisyonda Cenke al da at diye bıraktığı pas A klasman
Enes hakan cengiz enes hepsi liglerinde iyi milli takima gelince mal gibi oynuyorlar.dierlerinden memnumum ama bu 4u cok kotuler dierlerine gore

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ermenistanı zorla yendik zaten bu maç daha kötüydü hele teknik direktör berbat Shellac gelse daha iyi kadro çıkarır daha akıllı hamleler yapar

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Livakovic net 3 tane yüzde yüzlük çıkardı
Ilk yarı Keremin sağ plase vurduğu topu da iyi uzandı
Dünya kupasından beri begendigim kalecidir
Zor ama hirvatla beraber çıkarız bu gruptan diye düşünüyorum Galler leş bu arada 3 ay sonrasının bahsini vereyim alicim Galler Türkiye kırmızı kart 😀

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Enes hakan cengiz enes hepsi liglerinde iyi milli takima gelince mal gibi oynuyorlar.dierlerinden memnumum ama bu 4u cok kotuler dierlerine gore
Artı bir bro Hakan italyada oynadığı topa bak milli takımda oynadığına bak Enes de aynı şekil
2 tabe çok basit gol yedik
Defansımız kötü bakma sen Hırvatlar 60 dan sonra kapandı üstümüze gelse 4 5 olurdu

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Artı bir bro Hakan italyada oynadığı topa bak milli takımda oynadığına bak Enes de aynı şekil
2 tabe çok basit gol yedik
Defansımız kötü bakma sen Hırvatlar 60 dan sonra kapandı üstümüze gelse 4 5 olurdu
İy 2 kere geldi gol oldu adamlar

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Zor ama hirvatla beraber çıkarız bu gruptan diye düşünüyorum Galler leş bu arada 3 ay sonrasının bahsini vereyim alicim Galler Türkiye kırmızı kart 😀
Beğenmediğin Galler geçenki grubumuzda vardı Adamlar önümüzde yer alıp Dünya Kupasına gitti biz elemelere kalıp Gidemedik
Tecrübeli oyuncuları var hafife alincak takım değil
Hırvatlar da çok iyi takım değil ama adamların kalecisi defansı super iyi kapanıyor ne oynadığı biliyor en önemlisi Takım oyunu oynuyor biz gibi danduni oynamıyor

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Teknik direktörde iş yok adam maça çıkıyor kimin teknik direktörü olduğu belli değil ayyıldız yok arma yok üzerinde saçma sapan bir teknik direktör

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
239
43
Stefan Kuntz'dan olmaz Aykut Kocaman gelmeli bence adam tam milli takım hocası 3 Türkiye kupası var birde UEFA Avrupa Ligi'nde yarı final oynattı takım tam olsa finale giderdi,ilk yarı Hakan Çalhanoğlu sakatlandı orda Arda girer en kötü İrfan Can girer Cengiz Ünder geçen maç boş bu maç yine oynuyor Umut Nayir, Barış Alper bu takımın kurtarıcısı olurmu takım sol bek bulamıyor Sivasspor'da oynayan Uğur Çiftçi niye alınmaz kim seçiyor neye göre seçiyor bu kadroyu mesela Emre Mor olsa olmazmiydı Cengiz Ünder yerine bence daha iyi olurdu

ZorZerre

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,246
2,238
113
2. yarı 1 gol çıkmadığı için 7,5k kaybettim. 7,5k gelicekti. 3 maç kestirdim gözüme, diğer ikisi yabancıydı onlardan birine oynasam kazanıcakmışım gittim türkiye maçına oynadım maç trt1 de hem izlerim heyecan olur diye. Türkler kadar izlerken futboldan tiksindiğim bir oynayış biçimi yok sürekli ufacık bir temasta yada olmayan temasta yalandan yere yatıyolar faul olsun da top hakkı onlara geçsin diye ama topu aldıkları zaman bişeyde sergileyemiyolar. Hakem son saniye penaltıyı vermedi rakibin koluna çarpmıştı bari 2-1 yenilselerdi, gitti korner verdi hakem🤦🏻‍♀️ O son atakta belki tr atabilirdi hakem maçı bitirdi. Türklerin olduğu hiçbir şeye oynanmaz, geçen maç ermenileri bile zar zor yendik isteyen kızabilir ama bu oyuncularla kazanmayı zerre haketmiyoruz türkiye yenince ben sevinmiyorum artık