Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Acarbet 50 TL Deneme Bonusu

Muratorak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
107
43
Ben yatırdım beyler çekim sürekli red diliyor alt yapı kaynaklı bakım varmış ödeyecekler inşallah haftaya pazar dediler

Esra1995

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
370
112
43
Bak simdi kardesim salak sacma konusan olmus bu site odeme yapmaz yok 100000 veriyorda cekim yaptimda dalga gecmeler ben biliyordm yatiricagini yatirdim ödendi buyrun tereddutsuz
Site adamı olduğunu çaktırma inanıp yatıran olur 250 yatirsam rulette 100de100 700 cekerim

maymun27

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
11
8
Site adamı olduğunu çaktırma inanıp yatıran olur 250 yatirsam rulette 100de100 700 cekerim
Ahahaha sana ramazanlik bak yemin ederimki cekim yaptim ister inan kardesim ister inanma sen rulette 70000000 yap 😁😁😁😁😁 allahim insanlara dogru soluyoruz inanmiyor ne kadar tuhaf yalan soylesem inanirlar ya

hayaletimsin

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14
0
1
Arkadaşımda ödeme yapıyor güven sorunu yaşamadım diyor o sitede ama genede siz bilirsiniz karar sizin

Muratorak

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
107
43
Bak simdi kardesim salak sacma konusan olmus bu site odeme yapmaz yok 100000 veriyorda cekim yaptimda dalga gecmeler ben biliyordm yatiricagini yatirdim ödendi buyrun tereddutsuz
Ulan dingo sen veya birkaç kişi bu neyi değiştirir 10 kişiye gönderir geri kalan 90 kişi mağdur olur bu sistem böyle çalışır havuz sistemi var ortada 20 kişi yatırım yaptığı İÇİN alıyorsun o paranı

Esra1995

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
370
112
43
Ahahaha sana ramazanlik bak yemin ederimki cekim yaptim ister inan kardesim ister inanma sen rulette 70000000 yap 😁😁😁😁😁 allahim insanlara dogru soluyoruz inanmiyor ne kadar tuhaf yalan soylesem inanirlar ya
Ekran görüntüsü at çekimin

Kkaya

𝕻𝖔𝖒𝖕𝖆𝖘𝖙𝖎𝖐 𝕸𝖆𝖐𝖎𝖓𝖊𝖘𝖎
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,146
407
83
Birileri maymunluk yapıp :)