Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Acarbet 50 TL Deneme Bonusu

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,939
1,326
113
Devam

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,939
1,326
113
Ediyor mu

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,939
1,326
113
Acaba

GoldenState

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
362
122
43
Çekimi gelipte güvenilir değil demek nasıl oluyor 500e250 bonusunu kaç kere aldım buramın wptan sorun çıkarmadılar yeni meni ödemeyi yapıyo işte

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
667
329
63
Havadan gelen bi para vardı yatırdım çevirdim talep verdim bekliyorum bakalım nolcak 😁

Melih6860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
298
63
Bu site ödeme yapyor ödeme alamayan yazsin bana veya ulassin iftira atmayın site adamı değilim daha dün çekim yaptım 500 250 bonusla 2500 tl Çevrim mak 10 dakika ödedi başka yüksek çekenler var bilip bilmeden yazmayin lütfen herkes faydalansın

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
667
329
63
Aldım ödemeyi 10 dakika sonra falan geldi

maymun27

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
11
8
Ulan dingo sen veya birkaç kişi bu neyi değiştirir 10 kişiye gönderir geri kalan 90 kişi mağdur olur bu sistem böyle çalışır havuz sistemi var ortada 20 kişi yatırım yaptığı İÇİN alıyorsun o paranı
Lan dingo diyen o agzini kana bularimda iste sanal nalet olsun bak simdi herkezin düşüncesini karıştırmayin bu siteden 3 kisinin adina ayri ayri cekim yaptim isterseniz inanin ister inanmayin sizin gibi salaklar anca mal mal düşüncelere girip 250 tlm giderin havasındasiniz o zaman ne diye her yerde mal mal konusuosunuz beyin ozurluler allahim beyin verir özürlü verir oda böyle dingolara denk gelir beynini siktigimin özürlüsu

maymun27

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
73
11
8
Site adamı olduğunu çaktırma inanıp yatıran olur 250 yatirsam rulette 100de100 700 cekerim
Sende gerizekali arkadas ustteki garanti bildirimini goruyormusun hesabiniza para geldi bildirimi hatta özürlü özürlü dolanionuz yazik yemin ederim toz pembe hayati duzup oynuyorsunuz