Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Acil Kan İhtiyaci (Trombosit) Antalya

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Arkadaşlar Antalya Akdeniz Üniversitesi hastanesinde yatan 2
hasta icin Arh(+) ve Brh(+) trombosit ihtiyaci vardir. 2 losemi hastasi cocuk icindir. Lutfen yakin olanlar ve musait olanlar benimle iletisime gecsin. 05377450483
Admin arkadaslar konunun hassasiyeti var silmezseniz sevinirim.

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Keşke ilan başligina yatirimsiz bonus yazsaydim o daha cok hayati onem tasiyor...

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Arh(+) ahmtkrc arkadasimiz gelecegi icin bulundu sadece Brh(+) ihtiyacimiz var.

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Yoldan birini çevirsen brh (+) dostum en genel kan grubu buralarda aramana gerek yok

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Yoldan birini çevirsen brh (+) dostum en genel kan grubu buralarda aramana gerek yok
Kardesim vermis oldugun akil icin cok tesekkur ederim. Sence sormadim mi? Hastanede tek tek butun bekleyenlere sordum. Ayrica bir dipnot... Kan degil trombosit. 1 saat suruyor.
Yorum yaparken empati yap lutfen. Burda aramana gerek yok diyecegine demek ki son care buraya yazmis desen? Ayrica yoldan gecene sorsan bulursun dedigin kani 7 saat aradigimi bilirim insanlar sadece kendisine ihtiyac oldugunda anliyor onemini. Duyarsizlik...

kayaman41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,421
2,300
113
Kardesim vermis oldugun akil icin cok tesekkur ederim. Sence sormadim mi? Hastanede tek tek butun bekleyenlere sordum. Ayrica bir dipnot... Kan degil trombosit. 1 saat suruyor.
Yorum yaparken empati yap lutfen. Burda aramana gerek yok diyecegine demek ki son care buraya yazmis desen? Ayrica yoldan gecene sorsan bulursun dedigin kani 7 saat aradigimi bilirim insanlar sadece kendisine ihtiyac oldugunda anliyor onemini. Duyarsizlik...
Bosver hocam. Sen yazilanlara bakma daha oncede kan vermek istedim ama ilac yuzunden kabul gormedi. Yoksa bir can icin elimden ne geliyorsa sonuna kadar yaparim.

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Arkadaşlar Antalya Akdeniz Üniversitesi hastanesinde yatan 2
hasta icin Arh(+) ve Brh(+) trombosit ihtiyaci vardir. 2 losemi hastasi cocuk icindir. Lutfen yakin olanlar ve musait olanlar benimle iletisime gecsin. 05377450483
Admin arkadaslar konunun hassasiyeti var silmezseniz sevinirim.
Twitter’da paylaştık ne kadar çok rt gelirse o kadar etkili olur

EnginAres

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Twitter’da paylaştık ne kadar çok rt gelirse o kadar etkili olur
Cok tesekkur ederim hassasiyetiniz icin. Benim babam aylardir yogun bakimda ve suan trombosit ihtiyaci olan kisi benim babam degil hastane bahcesinde aylardir dert ortagi oldugumuz losemi hastasi cocugu olan 2 aile. Surekli trombosit ihtiyaci oluyor ve bu aileler sosyal medya vs kullanmiyor anlamiyor. iyi kotu hastanede olan vatandaslara sorup buluyorduk ama bugun kimse yanasmadi... Ayrica sunuda belirtmek istiyorum uzulerek bu cocuklar son evresinde ve bu evreden sonra kurtulan hic olmamis. Tek amac son donemlerini rahat gecirmelerini saglamak.. Tabii ki taktir Allahin ve bir mucize olur insallah

kayaman41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,421
2,300
113
Cok tesekkur ederim hassasiyetiniz icin. Benim babam aylardir yogun bakimda ve suan trombosit ihtiyaci olan kisi benim babam degil hastane bahcesinde aylardir dert ortagi oldugumuz losemi hastasi cocugu olan 2 aile. Surekli trombosit ihtiyaci oluyor ve bu aileler sosyal medya vs kullanmiyor anlamiyor. iyi kotu hastanede olan vatandaslara sorup buluyorduk ama bugun kimse yanasmadi... Ayrica sunuda belirtmek istiyorum uzulerek bu cocuklar son evresinde ve bu evreden sonra kurtulan hic olmamis. Tek amac son donemlerini rahat gecirmelerini saglamak.. Tabii ki taktir Allahin ve bir mucize olur insallah
Antalyanin neresindeler hocam kaleici ve isiklarda tanidiklar var bir sorayim