Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Adaletin Bu Mu Dünya

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,196
2,067
113
Kimseye höyt demeye gelmiyor. Adam gibi kavganı et ne bileyim kolunu kir bacagini kir burnunu kir yada aksine dayak ye sktir git. Bu gercekten çok acimasizca. İbret olmasi ve durdurulmasi icin kesinlikle idam edilmesi gerekir, kisasa kisas. Bu kani bozuk 10 yil anca yatar bakmayin 24 yila.
Haklısın dost adam öldürmek nedir devlet soolsun af çıkarıyor ömür boyu cikmasınlar

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,947
3,880
113
babası sarhoşmuş kendisi uyuşturucu kullanmış böyle baba çocuk tan ne bekliceksin ki insanlara iyilik yapmasını mı ? önce sokakları uyuşturucu dan temizlesinler

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,905
3,240
113
Reis husumet olur başka birsey bir nebze anlarım da yüzde bir haklılık payı yok şerefsizin. Böyle adammi öldürülür.
Bende onu diyorum hani kan davalık olur namusuzluk yapmış olur hane ekmeğin için haksızlık yapmışsa bunlar dışındaki adam öldürmelere cezası ölüm olması lazım yoksa bu adaletlik olmaz hapse koyup besliyeceler ne yapacaklar başka başka suçlar hariç ben idam taraftarıyım

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Abi bu nedir kanim dondu resmen yeri geldi tartistik kavga ettik insanlarla ama bu canilil insanlik değil önce yumruk atiyor sanmistim şerefsiz cocugu delil desik etti 5 6 yil yatip cikacak adaletin batsın harbiden be dünya böyle kansizlari yasatmayacan

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Haklısın dost adam öldürmek nedir devlet soolsun af çıkarıyor ömür boyu cikmasınlar
Dostum bu adam öldürmek degil. Bi insan boyle öldurulemez. Bu icindeki nefretin kinin zalimligin dışa vurulmuş hali. Bu toplumda bu ve bunun gibi milyonlarca insan var. Bize de deng gelebilirdi. O kayitlardaki kisi bizde olabilirdik. Dusunsene o an ne yapabilirsin. Yargi, adalet denilen şey mülkün temeli deniliyor. O mülkunde temelinde allah cezasini versin. Bu sistemde daha cok can gider daha çok ocağa ateş düşer, daha cok analar ağlar. Ulan bir evlat kolay mi yetisiyor. Gencecik cocuk ne hayalleri vardi belki.

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,973
6,860
113
Herseye oldu bir kere derim de bu olaya diyemiyorum işte. İnsan hırsızlık yapar, uyuşturucu satar her suçu işler ama bunu yapamaz. Burada anlayış olmaz. Olmamalı da bu olaya anlayış gösteren insanı da 24 yerinden doğramalı

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,947
3,880
113
Herseye oldu bir kere derim de bu olaya diyemiyorum işte. İnsan hırsızlık yapar, uyuşturucu satar her suçu işler ama bunu yapamaz. Burada anlayış olmaz. Olmamalı da bu olaya anlayış gösteren insanı da 24 yerinden doğramalı
uyuştucu satarsan satana mani olmazsan sonuç bu olur bazı şeylerin de sebep sonuç ilişkisi ortada o maddeler beynin kimyasını bozup insanı deli ediyor

MandıraFilozofu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
804
165
43
24 sene bile yatmayacak bu adam şimdi bu 15-20 sene sonra topluma karışacak bazı suçlarda direkt insanların uyutulması lazım

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,973
6,860
113
uyuştucu satarsan satana mani olmazsan sonuç bu olur bazı şeylerin de sebep sonuç ilişkisi ortada o maddeler beynin kimyasını bozup insanı deli ediyor
Reis bu olayın şeytanı alkol uyuşturucu değil direk yapanı hergün olaya karışan yüzlerce alkol içip uyuşturucu kullanan var. Bunu yapamaz kimse.
Bu olay en merhametli insanı bile vahşi hayvana çevirir bu şerefsize karşı.

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Oncesinde de 6 kez yaralama sucu varmış. Gerisini siz hesap edin.
Ben erkek kardesimle kavga ettim die sikayetci olmadigimiz halde 5 yil geri birakma aldiydim😄
Hayatimda karakol yuzu görmüş insan degilim.
Bu adamin 6 kez yaralama sucu varmis keza onlarda olebilirdi. Ama 7. Öldü...

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,973
6,860
113
Oncesinde de 6 kez yaralama sucu varmış. Gerisini siz hesap edin.
Ben erkek kardesimle kavga ettim die sikayetci olmadigimiz halde 5 yil geri birakma aldiydim😄
Hayatimda karakol yuzu görmüş insan degilim.
Bu adamin 6 kez yaralama sucu varmis keza onlarda olebilirdi. Ama 7. Öldü...
Adaletin sıkıntısı burada kanunlari eşit şekilde uygulamak. Ailesinde yine iyi sabır varmış çıldırır insan bu olayda öleceğini bilse bile yine öldürmeye programlanir

MandıraFilozofu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
804
165
43
Bu Kayseri olaylarında birini gözaltına almışlar adamın 22 suçtan 46 kaydı var şu forumda 22 suç say desen bir tane adam çıkmaz ama beyefendi dışarda geziyor ülke öyle bir hal aldı ki bugün selam verdiğin ne kadar iyi insan dediğin belki de 2-3 kişiyi öldürmüş be 8-10 sene yatıp çıkmış biri olma olasılığı var

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,973
6,860
113
Yakında 2 ekmek çalmanın cezası 2 can almakla aynı olursa hiç şaşırmam

Kurtel21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
583
219
43
Yaşı kaç olursa olsun farketmez bunların idam edilmesi kazım yeminle

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,406
22,683
113
23 yaşındaki Erva Raziye Asar, temizliğe gittiği ev sahibi tarafından öldürüldü. Cesedi 6 parçaya bölünerek inşaata atıldı.

Erva, birçok genç gibi maddi sıkıntılar yaşıyordu ve Facebook'taki iş bulma gruplarında "acil olarak iş aradığını" belirten yazılar yazmıştı.

Cinayeti itiraf eden zanlı Fetih Dağlı, ilk sorgusunda "Kız, 'Senin olayım' dedi. Ben kabul etmeyince 'Sokağa çıkar, bana tecavüz etti diye bağırırım' deyince ben de korktum, boğdum" şeklinde ifade verdi.

Zanlının, başka bir cinayetten cezaevine girdiği ve denetimli serbestlikle TAHLİYE edildiği ortaya çıktı…

Malatyali44

Tosun Paşa
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,973
6,860
113
23 yaşındaki Erva Raziye Asar, temizliğe gittiği ev sahibi tarafından öldürüldü. Cesedi 6 parçaya bölünerek inşaata atıldı.

Erva, birçok genç gibi maddi sıkıntılar yaşıyordu ve Facebook'taki iş bulma gruplarında "acil olarak iş aradığını" belirten yazılar yazmıştı.

Cinayeti itiraf eden zanlı Fetih Dağlı, ilk sorgusunda "Kız, 'Senin olayım' dedi. Ben kabul etmeyince 'Sokağa çıkar, bana tecavüz etti diye bağırırım' deyince ben de korktum, boğdum" şeklinde ifade verdi.

Zanlının, başka bir cinayetten cezaevine girdiği ve denetimli serbestlikle TAHLİYE edildiği ortaya çıktı…
Reis böylelerini biraz daha düşünürsem 7 sülalesine baslayacam bunların kendimi banlatacam. En iyisi başka şeyler düşünmek paylaştığıma pişman oldum zaten sinirden uyuyamıyorum

Proletarya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,986
1,153
113
Arkadaşlar internette gezinirken gözüme çarptı. Malum herkes duymuştur haberi karar çıkmış.
"Balıkesir'de motokuryelik yapan üniversite öğrencisi Ata Emre Akman'ı bıçakla öldüren 17 yaşındaki E.Ö'ye 24 yıl hapis cezası verildi."
Sizce bu adalet mi görüntüleri izlerken bile insanın canı yanıyor.
merak etme 24 yilbekletmezler içerde şiringayla duburunden kan ala ala gebertirler inş