Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı adnanyildiz | 2.300 TL'ye 23.436 TL Kazanma Denemesi :)

Kupon Miktarı
2.310
Kupon Oranı
10.15

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
Abi vuruşlar güzel Allah daha çok versin

Stormcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,911
1,522
113
Güle Güle Harca :) tebrikler

goksell

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,128
452
83
k
1 gün banlısın şakanın dozu önemli
keske olması gerektiği gibi önce bi uyarı yapsaydın mesela agzının ayarını kacırıp argo küfür konusanlara uyarı veriliyorken bana bi kere bile uyarı verilmeden banlamıs olmanı anlamadım :) adil davranmadıgını düşünüyorum.

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,978
151,398
113
k

keske olması gerektiği gibi önce bi uyarı yapsaydın mesela agzının ayarını kacırıp argo küfür konusanlara uyarı veriliyorken bana bi kere bile uyarı verilmeden banlamıs olmanı anlamadım :) adil davranmadıgını düşünüyorum.
1 gün banlandın uyarıldın işte dostum
Bundan sonra Forum huzurunu kaçırmazsın diye umuyorum
İyi forumlar.

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,721
2,019
113
goksell burda o kadar çok söyleniyordu paylasiliyor dost uyarılar kimse bunları okuyup bakmıyor her seferinde forumda paylaşılıyor bu konular bizler bunlara dikkat etmemiz gerekiyor dost sadece seninle ilgili birşey değil bu

goksell

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,128
452
83
a
goksell burda o kadar çok söyleniyordu paylasiliyor dost uyarılar kimse bunları okuyup bakmıyor her seferinde forumda paylaşılıyor bu konular bizler bunlara dikkat etmemiz gerekiyor dost sadece seninle ilgili birşey değil bu
aga basit küçük bi saka yaptım adam banladı 50 tane konuda küfür eden v.s var ama altında modlarımız kelimelerini daha dikkatli sec yazıyorlar ben bi saka yaptım diye banlanıyorum anlam veremedim bilet etkinliklerine katılım saglarken sponsorlara yatırım yaparken gördüğümüz saygıyı biraz sohbet muhabbet ederken yaptıgımız basit sakayı da okurken aynı saygı yı hosgoruyu bkeliyorum nasıl ki ben kimseye bi saygısızlık yapmıyorsam :) neyse kapattım konuyu gitti 0 saka bundan sonra

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,721
2,019
113
goksell uyarı verilmiş dost bundan sonra dikkat et sana göre normal olabilir ama bazen kelimeler sorunlu olabiliyor neyse dost hayırlı geceler

Helboy72

Hamurun bayatı da delikanlının aklını alır aklını.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
205
65
28
Tebrikler reis