Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ahmet Çalık Hayatını Kaybetti

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,074
2,545
113
Ölüm anlık. Ne hayalleri planları vardı kim bilir. Er veya geç ölümden kaçış yok yaradandan geldik ona dönecez. Allah rahmet eylesin çok üzüldüm.

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,700
10,327
113
Ölüm anlık. Ne hayalleri planları vardı kim bilir. Er veya geç ölümden kaçış yok yaradandan geldik ona dönecez. Allah rahmet eylesin çok üzüldüm.
Vallaha bende çok üzüldüm dost takdiri ilahi tabiki mekanı cennet olsun

Gfbridvan1907

Hasta Fenerbahçeli
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,514
5,980
113
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

abdulhamit36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,326
433
83
Allah rahmet etsin be üzdü bu haber sabah sabah, gencecik adam

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,858
63,861
113
1641894199161.png

Süper Lig ekiplerinden Konyaspor'un stoper mevkiinde oynayan futbolcusu Ahmet Çalık trafik kazasında hayatını kaybetti. Bu sabah 09:00 sıralarında Gölbaşı ilçesi Hacılar Mahallesi'nde gerçekleşen kazada yapılan kontroller sonucunda Ahmet Çalık'ın araçta yalnız olduğu belirlendi. Milli futbolcunun ölümü futbol dünyasını derinden sarsarken
Kazayı görenlerin ihbarıyla bölgeye sağlık ekibi ve güvenlik güçleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde, araçta yalnız olan Ahmet Çalık'ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Mekanı Cennet Olsun

mecnunçınar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,746
2,803
113
Paul Walker aklıma geldi yine mekanı cennet olsun ikisinin de

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun daha 28 yaşındaydı rabbim ailesine sabır versin arkadaşlar arabanın haline bakılırsa çokmu hızlıydı acaba hangi model kağıt gibi olmuş tabi ecelden kaçış olmaz ama bilmiyorum başka araba olsa kurtulurmuydu diye düşünmeden edemiyorum

Alliance

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
4,714
5,244
135

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor'un 27 yaşındaki milli savunmacısı Ahmet Çalık, trafik kazasında hayatını kaybetti.

Kaza, saat 09.00 sıralarında, Ankara'nın Gölbaşı ilçesi Hacılar Mahallesi'nde meydana geldi.
Galatasaray'dan Konyaspor'a transfer olan futbolcu Ahmet Çalık'ın kullandığı araç, Ankara-Niğde yolunda kontrolden çıkıp şarampole devrildi.
Kazayı görenlerin ihbarıyla bölgeye sağlık ekibi ve güvenlik güçleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde, araçta yalnız olan Ahmet Çalık'ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Alliance

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
4,714
5,244
135
Allah rahmet eylesin, sevenlerine ailesine sabır versin 🙏

inflame

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
898
617
93
Genç yaşta ölüm çok çok acı buraya kadarmış yazılmış bir kere ALLAH rahmet etsin. Ailesine sevdiklerine ALLAH sabır versin