Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Beklemede AHMET4102 / 20K WON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
0
Kupon Oranı
0

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Ya bise soracam amacın neydi. 78000 neyine yetmiyordu da çekmedin hatta 120 bin diyordun bakiyem amacın para olsa kazanmışsın niye çekmiyorsun 500bin 1milyon mu yapmaktı amacın ki onu hangi site öder bunu sen belki bizden iyi biliyorsun yok para değil rekor ist bi kumarbaz olup tarihin altın sayfalarına adını kazımak miydi amacın çok garip birisin amacın para olamaz para olsa surda 100 kişi varsa 98 i ben de dahil 1000 liraya tav oluruz 78000 ı bulsak bi daha oynamayız bırakırız bu illeti demek ki senin başka amaçların vardı hakkaten merak ediyorum söyler misin amacın neydi
Kardeşim o konu öyle değil @erhanbey22 kardeşim anlatsın

napolyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,460
613
113
Erhan kardeşime anlattım 78 klik meseleyi

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
beyler ganilost nerde xd

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Küfürsüz insan gibi soranlara zaten gereken cevabı verdim.
La bırak ayak yapıyor işte , çıkıp adam gibi anlatacaksın ispatlıcaksın 2 gün sonra gelip burda erkeklik yapmayacaksın . Bu senaryonun böyle olacağını demiştim ama sana Mert hatırlıyor musun :D
aynen hatırlıyorum :D küfürsüz yazanlara düzgünce soranlara gerekli cevabı verdim demi bir de :d insan gibi kaç kere sorduk 2 gün oldu tek bir kelime açıklama bile yapmadı adam gelip. ne telegram grubunda bilgilendir ne buradaki özel mesajıma cevap verdi şaka gibi bir de ahkam kesiyor :D

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
aynen hatırlıyorum :D küfürsüz yazanlara düzgünce soranlara gerekli cevabı verdim demi bir de :d insan gibi kaç kere sorduk 2 gün oldu tek bir kelime açıklama bile yapmadı adam gelip. ne telegram grubunda bilgilendir ne buradaki özel mesajıma cevap verdi şaka gibi bir de ahkam kesiyor :D
Ya bırak işte takılsın yiğido :D

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
@Furk67 o Telegram grubunda haddinden fazla sabır edip sövmeyen belki de tek insan benim. Ne hatamız oldu da bir açıklamayı çok gördün? :)

Hadi ben kendimi kurtardım o para pek umrumda olmadı. O gece sigarasız bekleyen adamın 2 günün sonunda küfür etmeden durmasını hangi hadle bekleyebiliyorsun lan sen? Allah'ın dümbüğü...

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
beyler geçmiş bayramınız mübarek olsun

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Kardeşim o konu öyle değil @erhanbey22 kardeşim anlatsın
Niye sen anlatamıyor musun kısaca Erhan senin avukattın veya adamın mi o zaman sana yazım Erhan a yazım parayı sen değil o kaybetmiştir ya neyse ne beni ilgilendirmez ama şunu bil sana teşekkür borcum var bir insan gördüm ve bu insanin kumar ile kendini mahvedisinin en güzel orneginisundun bana inan hep kötü günlerimde seni hatırlayacağım benden kötüsü var diye hakkaten teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...