Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı AHMET4102 / 60 K WON

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
0
Kupon Oranı
0

uzunzaman

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
167
59
28
DF3B365C-8F89-4A93-8E36-B49E5A23AD67.jpeg

200 keredir, bir çekilişte çıkarsam herşey belki iyiye gider şansım açılır bu sefer beni seçicekler olucak diyorum gerek twitter etkinliklerinde gerekse forum etkinliklerinde, o an bir türlü gelmedi, birisi beni seçse paparanı yaz dese heyecandan kalpten gidicem artık:D çekiliş olacaksa ismim 20 defa yazılsın belki çıkarım:D benim 10-20 kere yazılmam başkasının 1 çekiliş hakkıyla eşdeğer:D

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Benim msj lar neden taklaya geldi onu anlamadım

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
üstat yanlıs anlama para istemek degil amacım özelden yazamadıgım icin buradan yazıyorum. geçenki konunda 50 lira göndermiştin bana jeton olarak. fakat jeton benim adıma degil arkadaşın adınaydı hesabı onaylayamıyorum, eskiden onaysız hesaptan da bets10a falan para atılıyordu artık onu kaldırmıslar. jetonla görüştüm paranın sana geri iade edilmesini istedigimi ilettim yarın gün içinde baglanıp tekrar sormamı istediler durumu. olur da iade yapılırsa bana 50i paparadan atma şansın var mıdır acaba? sana iade yapılmazsa 50 lira yanıp gitcek zaten. bilmiyordum valla bu kuralın degiştigini @AHMET4102
MLSF

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Millet goz gore gore para talep eder birsey olmaz biz icimizden geceni soylerizmsj silinir bu aksam guzel bir etkinlik yapar diuoruz msj lar siliniyor

Desstrection

sorarlarsa yok
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,775
1,014
113
lan dilenciler anca burda para dilenin siktir gidin uyuyun amk salaklari onu yap bunu yao cekilis yap olm insanda biraz utanma olur nebicim erkeksiniz admin banlama yorjmuda silme varsa bu lafimin ustune erkek ahanda yazsin yoruma az da onun yerine ben utaniyim savunsu. kendini
Selam tanışalım. Mi

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
lan dilenciler anca burda para dilenin siktir gidin uyuyun amk salaklari onu yap bunu yao cekilis yap olm insanda biraz utanma olur nebicim erkeksiniz admin banlama yorjmuda silme varsa bu lafimin ustune erkek ahanda yazsin yoruma az da onun yerine ben utaniyim savunsu. kendini
sakin ol champ

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
qazqaz1834 arkadasim isine gelmiuorsa girip bakma msj lara hem senin burda kimseye hakaret etme kufur etme hakkın yok isine gelmiuorsabakma girme karfesim siteye

qazqaz1834

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
69
138
33
qazqaz1834 arkadasim isine gelmiuorsa girip bakma msj lara hem senin burda kimseye hakaret etme kufur etme hakkın yok isine gelmiuorsabakma girme karfesim siteye
reis hakaret tek tek herkeze deil isimde yok bunu yapanlara isim vermemisim foruma girerim frbet varmi yok yoksa cikarim bukadar ama dilenmek biri cekilsi yapsin diye pusuda beklemek deil

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,687
2,003
113
Sayın adminler baskan burda herkezin kufur etme hakkı varmı bu rahatlık ne biz etkinlik yapsın diuoruz tak msj siliniyor arkadas herkezedilenci diyor kufur ediyor neden banlanmıuor arkadas

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
ya reis tamam para yok eyw bendede yok ama bukadar dusmedim ya adamlar valla yalvaricak resmennpara cer diye hadi aldin 10 15 20 tl napcan yine kaybetcen bunun sonu yok
haklısın aga para dilenme mevzusu hoş degil ama milletin de ne sıkıntıları vardır bilemeyiz. günü gelir sen de ben de 1 kurusa muhtac olacak hale düşerbiliriz büyük konusmamak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...