Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı AHMET4102 / GULFSTREAM ALTILI

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
@AHMET4102 Reis kazancın daim olsun inşallah bunada şükür kar yok ama zararda yok kuponda..bol şanslar.

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,697
12,743
113
Şimdi üşenmedim baktım kardo 20 kişiden 12 si 200 mesaj altı.o 200 mesajda böyle çekilişlere yazmışlardır Allah bilir
Kardesim o adamlarin 2 3 4 tane birde fake hesaplari var buna eminolabilirsin. O yuzden fazla takma kafana alış gitsin ben alıştim bu genelde hep böyle yani arkadasin dedigi gibi cefayi sen cekersin sefayi onlar sürer :)

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
3,091
113
altılı ganyanda kazanılacak tutarı nereden öğreniyorsunuz? ben pek bilmiyorum her yarışta kaç at yazıyorsan o kadar çarpıyorsun sonunda 4 6 kuruş hipodroma göre değişen bir çarpım var ve misli var ama kazanılacak tutar yarışları kazanan atlara göre mi değişiyor? bilen biri aydınlatabilir mi?

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
altılı ganyanda kazanılacak tutarı nereden öğreniyorsunuz? ben pek bilmiyorum her yarışta kaç at yazıyorsan o kadar çarpıyorsun sonunda 4 6 kuruş hipodroma göre değişen bir çarpım var ve misli var ama kazanılacak tutar yarışları kazanan atlara göre mi değişiyor? bilen biri aydınlatabilir mi?
Oynadığın atlar arsindan en yüksek yabanlı atlarin gekmesini bekleyecen atıyorum 1000 liralık kupona 200 de alabilirsin yüksek ganyanlar gelirse 9 10 bi de alabilrsin ne kadar çok at yazarsan o kadar kupon tutarı artar

Silence

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
724
177
43
Tebrikler Ahmet