Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin AHMET4102 / Küsurata Etkinlik Yapalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Tebrikler Ahmet forumun üye sayısındaki artışa iyi katkı yapıyorsun

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Ahmet kardeşim arkadaşlar isteyen istediğini diyebilir ben forum için yararlı nolur sa yaptım yeri geldi çekiliş yaptım Bi kaç arkadaşı sevindirdim düşmez kalkmaz Allah düştüm arkadaşlar kim ne derse desin maaşıma 15 gün var ayrıeten babamdan kalan evim var satılığa çıkardım maaşımdan ayırdığım elektrik su doğalgaz parasına kadar yedim eşimle aramı son zamanlarda düzelttim şayet kenara koyduğum elektrik su parasını eşim olmadığını farkederse maaşa kadar benim bitmişim olur evliliğim busefer biter Ahmet kardeşimden ayın 15 ine kadar 300 TL borç istiyorum yoksa evliliğim gerçekten bitecek borç olarak istiyorum ayın 15 indede burda Ahmet kardeşime ödeme yaptığıma dair dekonttta atacağım hepimiz insanız inerizde düşerizde Ahmet kardeşim yanlış anlamazsan bana yardım edebilirmisin kardeşim
78'lik rakı da yazdı.. :D

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Gececilere Ahmetin Yerinde ben olmalıydım hesabı :)

goksoy0107

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,459
1,632
113
Kardeşim babamdan kalan evi kriz yüzünden satamadım maaşıma daha var kenara elektrik su parası diye ayırdığım paranın olmadığını eşim anlarsa busefer biterim çaresiz kaldım
Senin durumunu anlıyorum napolyon çok yaşadım Benimde bir çok kez şans geldi ayağıma..hesabımda 70 80 bin tl oldu defalarca ama 2 3 gün sonra sigara parası bulamayacak hale de geldim sana bile yazmıştım o gün cevap vermemiştin :) ve hala aynı hatalarıda yapıyorum ama bu kez gelen paraya direk elektronik alıyorum 5 bin geldiyse 4 e elektronik alıyorum 1 i kaybediyorum gelen paraya birşey almadığın sürece kayıp ediyorsun aklında bulunsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...