Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti AHMET4102 / Son Maç

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
Nasıl yar oldum ya bu kadar olmaz

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,721
2,019
113
Karnima agri girdi resmen boyle birsey yok harbiden bu kupon benim olsaydi eralde su an acildeydim

yogunlug

Kefil
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,695
1,389
113
ulan bu şikelerden 1trilyon para kaybettim kumarda hayattımı karartı şimdide ahmoya denk geldi

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
yav söve söve dilimde tüy bitti arkadaş kansızlık bu ya şike olmasın artık bıktık yav

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
İlk iki set ne savunma ne atak yaptı sonra normal seyrinde kendi oyununu oynarmış gibi bi hava vardı ama son set 3 defa fileye takıldı bu tesadüf olamaz. Maçı izleyenler demek istediğimi anlayacaktır bilerek ve isteyerek kendi sattı maçı rakip bi tarafını yırttı çünkü

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
Güzel kardeşim yanlış anlama beni ama görüyorsun ki maalesef olmuyor seni takip ediyorum bu aralar kaybediyorsun hemde kayıpların bizler gibi 50 100 değil büyük oynuyorsun büyük oynayan büyük kazanır belki ama senin ibre bu ara kayıptan yana gerçekten çok ama çok üzüldüm ne desem boş ama naçizane fikrim biraz ara vermek iyi gelir kazancın da oluyor ama bu kadar üst üste kaybetmek te gerçekten durumun kötüye gittiğinin işareti tekrar geçmiş olsun @AHMET4102

yogunlug

Kefil
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,695
1,389
113
hocam orandan zaten herkez ms1 e yuklendı
1xbettin adamları ayarlıyor bu maçları bizzat biliyorum rusyaya gittim hepsini gördüm adamlar mafya selam vermeye korkarsın tehlikeli insanlar yılda kazandıkları para türkiyenin bütçesi düşün artık

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,878
76,423
113
Son 8 maçta 1 kez kazanmış sadece oda 2-3 yok abi ya kim inanır buna Allah belalarını verir inşallah
upload_2020-6-14_3-48-48.png

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
1xbettin adamları ayarlıyor bu maçları bizzat biliyorum rusyaya gittim hepsini gördüm adamlar mafya selam vermeye korkarsın tehlikeli insanlar yılda kazandıkları para türkiyenin bütçesi düşün artık
Site o kadar sağlam yani

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
Güzel kardeşim yanlış anlama beni ama görüyorsun ki maalesef olmuyor seni takip ediyorum bu aralar kaybediyorsun hemde kayıpların bizler gibi 50 100 değil büyük oynuyorsun büyük oynayan büyük kazanır belki ama senin ibre bu ara kayıptan yana gerçekten çok ama çok üzüldüm ne desem boş ama naçizane fikrim biraz ara vermek iyi gelir kazancın da oluyor ama bu kadar üst üste kaybetmek te gerçekten durumun kötüye gittiğinin işareti tekrar geçmiş olsun @AHMET4102
u.png t.png

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Benim için üzülmenize gerek yok ben bu oyunu böyle oynuyorum kazanıyorumda kaybediyorumda adı altında görsel paylaştı :)