Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ajax Açıkladı Beşiktaş Maçında 55.500 Taraftar Olacak

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Sana basıt bı soru fener Braga maçını hatırlıyorsun demı feneri nasıl katletmişti hakem. Fener o sene final rahat görürdü ve kupayı da alabılırdı bılıyosun. Hemen türk takımının önunu nasıl kestıler. Avrupalıların hadı bızım basarımızı ıstemıyor bılıoruzfa kendı ıcımızdekılerı temızlemek lazım. Yoksa Hollanda ligi poryekız ligi felan turkıyr ile kıyaslanamaz. En basıt Hollanda dan ajax her sene sampıyon rakıbı bile yok arada psv zorluo sadece. Her sene sampıyon oldugu ıcın ve sampuyonlar ligine katılsıgı ıcın bu kadar bütçeleri sağlam. Yoksa her sene baska takım sampıyon olsun gorurum ajaxı topcu bıle alamaz. Bizim takımlar maddi sorunlarla bogusuo. Bak gs ye yıldız bıle alamadı
Ya dostum ben günümüzden bahsediyorum gerçekten bahsediyorum sen bana hala 2016daki maçı anlatıyorsun 5 sene geçmiş. E ben de sana sorayım geçen 5 senede fener naptı peki ne kattı kendine? Türkiye kupası bile alamadı. Avrupa'da gitti vardara elendi vardara. Vardar maçını da mı hakem katletmisti? Kendimizi bu kadar büyük görmeye gerek yok bu gidisle iyice köy takımı olacağız zaten. Ben de isterim Beşiktaş ajaxın sensin sevinirim ama grubun en zayıf halkası ne yazık ki. Her şeyi hakeme baglayamazsın hakem hakem nereye kadar hakem. Frankfurt maçında mesutun attığı golü iptal etse hakem ederdi kimse de bir şey diyemezdi ama verdi adam golü. Demek ki hakemler mesele değil

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,554
4,802
113
Konu dışı ama Ajax 3.5 veya 4.5 üst gol oynanır. Fazla analize vs gerek yok. Daha yeni süper lige çıkan bir takım besiktasa 2 tane atabiliyorsa (Altay) Ajax bunların içinden geçer ki gecmeli de. Derseniz ki çok eksik vardı bu akşam da var o eksikler. Bir bjk balonu var bu hem GS hem FB hem de diğer düşük takım taraftarlarinin bildiği bişey. Bu akşam farklı bir skorla patlayacak bu balon.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Ya dostum ben günümüzden bahsediyorum gerçekten bahsediyorum sen bana hala 2016daki maçı anlatıyorsun 5 sene geçmiş. E ben de sana sorayım geçen 5 senede fener naptı peki ne kattı kendine? Türkiye kupası bile alamadı. Avrupa'da gitti vardara elendi vardara. Vardar maçını da mı hakem katletmisti? Kendimizi bu kadar büyük görmeye gerek yok bu gidisle iyice köy takımı olacağız zaten. Ben de isterim Beşiktaş ajaxın sensin sevinirim ama grubun en zayıf halkası ne yazık ki. Her şeyi hakeme baglayamazsın hakem hakem nereye kadar hakem. Frankfurt maçında mesutun attığı golü iptal etse hakem ederdi kimse de bir şey diyemezdi ama verdi adam golü. Demek ki hakemler mesele değil
Kardeşm fener ozamandan beri başarısı yoksa önü kesildiği için şike kumpası sözde olaydan sonra fenerin başarısı olmadı zaten klüp maddi kayıp ve zararla ugrastı aziz yıldırım İn borcları İle cebellesti klup adam sponsor gelirlerini bile borca baglamıs fenerın kasaya para bıle gırmıomus Ali koc cebinden kac milyonlar verdi. O muhabbet olmasaydı fenerin önü kesılmeseydı bak nerelere geliodu takım ligi her sene domınr edicekti. Şuan bile korku sardı fener iki yıl üst üste ssmpuyon olsun ligi 10 yıl domınr edet dıye cpgu yorumcu aynı seyı söylüyor. Bırbırımzoo yemeyi bırakıp su borçlardan kurtulursak fenerde besıktss da gs de iyi oyuncularla ıyı yerlere gidebılırız.

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Ayrıca Frankfurt da küçümsenocek takım degıl Frankfurt deplesmanından Bayern munich ve dortmund bıle Mac alamadığı cok oldu. Bızım lıge koy her sene 1-2-3 e oynar

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
yeni rekor geliyor

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Sana basıt bı soru fener Braga maçını hatırlıyorsun demı feneri nasıl katletmişti hakem. Fener o sene final rahat görürdü ve kupayı da alabılırdı bılıyosun. Hemen türk takımının önunu nasıl kestıler. Avrupalıların hadı bızım basarımızı ıstemıyor bılıoruzfa kendı ıcımızdekılerı temızlemek lazım. Yoksa Hollanda ligi poryekız ligi felan turkıyr ile kıyaslanamaz. En basıt Hollanda dan ajax her sene sampıyon rakıbı bile yok arada psv zorluo sadece. Her sene sampıyon oldugu ıcın ve sampuyonlar ligine katılsıgı ıcın bu kadar bütçeleri sağlam. Yoksa her sene baska takım sampıyon olsun gorurum ajaxı topcu bıle alamaz. Bizim takımlar maddi sorunlarla bogusuo. Bak gs ye yıldız bıle alamadı
Kardeş bak bu konuda yanılıyorsun Türkiye'de de durum aynı bir Türkiye geçmişine bak bakayım kaç sefer Anadolu takımları şampiyon olmuş burda da hep 4 büyük dediğimiz ki trabzonu cik çeyrek asırdır kupayı alamadılar 3 büyük kazanıyor ve ayrıca Türkiye'de her takım her takımı yenmiyor bir zamanlar İtalya gibi olmuş Türkiye ful şike başkada birşey yok futbol seyir zevki bille yok turkiye futbolunu bitirdiler yani anlayacagin Türkiye futbolunu İngiltere 3. Ligiyle bile kıyaslanamaz bu bjk içinde GS içinde FB içinde böyle malasef bu konuda arkadaşlar haklı sen şuan Rio ave yi getir sok Türkiye ligine şampiyonluğu için idda 1.001 oran açar malasef durum içler acisi