Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Ajaxbet 30 TL Deneme Bonusu

ErkanCPT

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
786
304
63
@Ajaxbet Destek ıyı gunler 30 tl deneme bonusunu kullandım lakın dedım sansımı deneyım 1 kere daha verırlermı dıye destektekı arkadasa yazdım durumu anlattım.. snra 2 dk snra cevap geldı 30 tl yuklenmıstır dıye.. sonra baktım yok..

snra gelen cevap sız zaten kullanmıssınız oldu... bu üzücü oldu

Ajaxbet Destek

Büro Destek
Büro Destek
24
11
3
@Ajaxbet Destek ıyı gunler 30 tl deneme bonusunu kullandım lakın dedım sansımı deneyım 1 kere daha verırlermı dıye destektekı arkadasa yazdım durumu anlattım.. snra 2 dk snra cevap geldı 30 tl yuklenmıstır dıye.. sonra baktım yok..

snra gelen cevap sız zaten kullanmıssınız oldu... bu üzücü oldu
Bonuslar otomatik olarak eklenmektedir Erkan bey, buna istisnaden sistem red vermiştir.
Dilerseniz yatırım sağlayarak sitemizde oyun oynayabilirsiniz, çekimlerimizi de görebilirsiniz.

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,694
695
113
@Ajaxbet Destek canlı destekileri zorla mı çalıştırıyorsunuz ? Bunca yıllık kumarcıyım böyle garip destek görmedim. Deneme bonusunun eklenmesi için belirli bir süre var mı dedim sohbette kaba kelimeler kullanmayın yazıp kapattı.
Burada ben destek argo kelime kullandı mı yazmışım ? Siz tekrar okuyun sonra konuşalım. @Ajaxbet Destek

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,715
9,890
113
Deneme bonusu nasıl üye olalım mi

sarajay55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,825
1,006
113
merhabalar @Ajaxbet Destek 100 tl para çekme işlemi yaptım . sitede onaylandı yazıyor ama payfix hesabıma gelen bir tutar yok yardımcı olurmusunuz

an itibarıyla yansıdı teşekkürler

deneme bonusunu çevirdim
100 yatırdım 1.30 orandan patladı en azından zarar etmedik.
güzel denenir deneme bonusu :)

Son düzenleme:

sol

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
213
34
28
Uye olduktan sonra burdan talep edin
Girdim bonusu aldım ve denedim.Ama ben buraya para yatırmam.Royal coin diye bir oyuna gireyim dedim boşa dönüyor.Bu oyunu diğer yerlerde oynadım bu şekilde boşa dönmez.Diğer oyunlarda da aynı şey var.Atlıyor ve ortada bir saat çıkıyor.İnternetim hızlı internet ve bunla alakalı değil.Bence kısıtlamışlar kazanmayı.Bu benim görüşüm dikkat edin

jahrein322

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
188
3
18
1000 TL çektim.2 dakikada onaylandı 5 dakikada ödendi sorun 50 TL kesinti oldu payfix ile şahıstan geldiği icin site henüz anlaşmalı değil galiba payfix ile ama hız ve hizmet kaliteli Screenshot_2021-11-30-22-59-59-738_com.android.chrome.jpg

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,774
6,961
113
@Ajaxbet Destek işlemleriniz gayet hızlı. Fakat yatırım çekim işleminde payfix i otomatik yaparsanız eminim hem yatırımlarınız artacak hemde bi memnun olcaz

Salobalo12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,026
4,226
113
kasayı 100 yaptım çekecektim baktım ki 100 tl yatırımlı :( parada yok 1 haftaya iş bulup çalışsam öyle çeksem olur mu acaba @Ajaxbet Destek

ozan692

Yeni üye
Yeni Üye
6
1
3
çekim yapanlar yazabilirmi deneme bonusu gazinoda 250 oldu 250 ona göre yükliyim durduk yere 250den olmayalım güvenilir derseniz yükleme yapcam

chikas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
224
45
28
30tl bonus icin tekefonuma gelen kodu girdim bonus hesabimda gorunmuyor nasil oluyo
İyi sana kod gelmiş ben defalarca kod istedim gelmedi canlıya bağlandım başka bir telefon eklememi istedi (neyini beğenmediyse numaramın) başka telefon numaram olmadığını söyledim tel nomu istedi çağrı ekibimi neyse oraya bildirmiş aranacaksınız dedi (bu arada aranacaksınız muhabbeti 3 kere oldu) sanırım 2 hafta oldu hala arayacaklar!!!