Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Akbank Artı Para Hk.

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
Arkadaşlar ben bi şey sorayım kredi kartı için benden ilk başta bi mebla yatırmam istendi yatırdım sonra onaylandı bakiye bankanın verdiği parayı harcayabildim ama yatırdığım bakiye blokeli bakiye olarak gözüküyor bu hep böyle mi kalacak bilgisi olan var mı
odemelerın + kkb puanın yukseldıgı zaman bankan blokeyı kaldırıyo 6 1 yıl sure bılıyor

cuqqam34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
240
43
Konuyu hortlatıcam ama bir sorum olacak ihtiyaç kredisine başvurdum 100 bin tl reddedildi 40 bin tl onaylanan tutar gözüküyor tekrar 40 bin başvurduğumda yine red veriyor ama başvurularımda onaylanan tutar 40 bin gözüküp duruyor anlayan var mı?

Ekli dosyalar

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,133
6,683
113
Konuyu hortlatıcam ama bir sorum olacak ihtiyaç kredisine başvurdum 100 bin tl reddedildi 40 bin tl onaylanan tutar gözüküyor tekrar 40 bin başvurduğumda yine red veriyor ama başvurularımda onaylanan tutar 40 bin gözüküp duruyor anlayan var mı?
en altı okursan onay vermemiş banka olumsuz dıyo öle göründüğüne bakma

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,133
6,683
113
işlemin
en altı okursan onay vermemiş banka olumsuz dıyo öle göründüğüne bakma
bende bı ara basvurdum beklemede görünüyomus gibi duruyo ama onaylanmadı o işlem76A8A251-8983-4EE4-A531-4B90A89B6A68.png