Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Akbank Collecturk Bilgisi Olan İçeri

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Reis peki anlastim bir miktar ödedim bazi sikayetlerde odemene ragmen yine sonra israr ediyolarmış ödeme yaptiktan sonra iliskim kesildigini nasil anlicam yani benim guvencem nasil oluyor cunku bu firmalar biraz sakat gibi
Kardeşim telefonda anlasmani yap sonra ofislerine git imzayı at öyle yatır parayı ben öyle yapmıştım 10 bin borcu 3.5 filan odemistim aynı andada ibtaname almıştım.

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Kardeşim yapılandırması yapan yineodeyemiotum de Pazarlı yap şayet yapilandiriysa kaçar yok ödemezse cezaevi
Yazamamisim :) özetle şu yapilandirman yoksa otur odeyemiyorum de ödemede pazarlık yap herturlu faizi silldirirsin. Bankanın da işine gelmez maaşının 1/4 üne hacizle o parası 10 senede tahsil edemez. Yapılandırma yaptıysan ve yapılandırma sözleşmesi imzaladiysan kaçarım yok pazarlık sansimda yok odemezsen cezaevi yolu bile var

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Yazamamisim :) özetle şu yapilandirman yoksa otur odeyemiyorum de ödemede pazarlık yap herturlu faizi silldirirsin. Bankanın da işine gelmez maaşının 1/4 üne hacizle o parası 10 senede tahsil edemez. Yapılandırma yaptıysan ve yapılandırma sözleşmesi imzaladiysan kaçarım yok pazarlık sansimda yok odemezsen cezaevi yolu bile var
Reis ben hicbirsey yapmadım akbankdan alfim.parayi bi sure sonra ödemedim sonra sirkete transfer oldu telefonlari da acmadim hic 2 3 ay once ıcra baslicak diye sms attilar blöf olduğunu düşündüm simdide e develtte yok icra dosyasi falan

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Arkadaşlar abiler kardeşler merhaba ben gecen yaz akbanktan kresi cekmistim Ocak ayından beri ödeme yapmıyorum ve 3 4 aydır akbankdan arama olmuyor bir ara Collect türk adinda bir firma arama sağladı sanırım akbank alacakları boyle firmalara satıyor bugün akbankı aradım krediniz gözükmüyor şube ile konuşun dediler. Böyle bir durum yaşayan abiler kardeşler varsa tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Benim borcum simdi collect turk firmasina mi bu yasal mı onlarda aramiyor artik borcum faize mi biniyor yoksa bu firma koparma peşinde mi cevaplarınızı bekliyorum.teşekkürler
Collecturk diye birsey yok.Akbankin icra alacaklarini Efes Varlik Sirketi devraldi dostum.En iyi bilen benim bu isi

anticovid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,192
454
83
Collecturk diye birsey yok.Akbankin icra alacaklarini Efes Varlik Sirketi devraldi dostum.En iyi bilen benim bu isi
aç telefon 4442525 e akbanka colecturk adjnda bir sirket beni aradi akbank la ilgisi ne diye sorarsin.ödemeler yapmamissan da seni aramamisslats da normal.Ne diye arasjn.yazi gonderirler.icra yazisi.

kalamar3

B777
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,275
378
83
Varlık şirketi senin banka faiz oranının ve geciktirme faizinin üzerinde talepte bulunamaz yukarda arkadaşlarında dediği gibi yıllar falan aldırmadan şirketle çözmeye çalış ilk aradıklarında hatta ödemiyorum falan de tersle sonra teklifle gelirler sende yarısını de 1-2 ay öyle geçir sonra düşünce öde ama hiç telefonu açmayıp bırakırsan yıllar sonra kat kat çıkar karşına o zaman dönüş olmaz he bankalarla da min 3 yıl işlerin durmuştur büyük ihtimalle devirden ötürü o kadar illet bişey ki hesap kartı başvurusunda bile temsilcinin önüne uyarı olarak çıkar bu varlık şirketi olayı

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Varlık şirketi senin banka faiz oranının ve geciktirme faizinin üzerinde talepte bulunamaz yukarda arkadaşlarında dediği gibi yıllar falan aldırmadan şirketle çözmeye çalış ilk aradıklarında hatta ödemiyorum falan de tersle sonra teklifle gelirler sende yarısını de 1-2 ay öyle geçir sonra düşünce öde ama hiç telefonu açmayıp bırakırsan yıllar sonra kat kat çıkar karşına o zaman dönüş olmaz he bankalarla da min 3 yıl işlerin durmuştur büyük ihtimalle devirden ötürü o kadar illet bişey ki hesap kartı başvurusunda bile temsilcinin önüne uyarı olarak çıkar bu varlık şirketi olayı
Hic sorma reis ilerki hayatimizi etkiliyoruz 2 3 aydir onlarda aramiyor ben arim mi onlari

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Reis geçen zaman da faiz cok işlerse nolucak
Faiz işelemez denizbanka 4bin borcum vardı varlık şirketine devredilmiş 1200tlye 100 taksikle borcumu kapattım sonrada avukat üzerinden borcumun kalmadığını gösteren kağıt aldım 4binlik borcu 1200e kapattım

emrebets

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
404
75
28
Faiz işelemez denizbanka 4bin borcum vardı varlık şirketine devredilmiş 1200tlye 100 taksikle borcumu kapattım sonrada avukat üzerinden borcumun kalmadığını gösteren kağıt aldım 4binlik borcu 1200e kapattım
Icimi ferahlattin reis 100 taksitte iyimiş :D