Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Akcebet Yatırımsız Deneme Bonusu

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Arama yapılıyor ondan sonra tanimlaniyormus

Melo787

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,041
168
63
Beyler arıyarak veriyolar haberiniz olsun

umut6868

♪♫••..❤..••♫♪ Üçkağıtçı üye ♪♫••..❤..••♫♪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,301
432
83
Beyler piyasadaki en ückagitci sitelerden biridir deneme bonusunu alın yatırım yapmayın bu köpeklere keyiflerine göre ödeme yapıyorlar çünkü ben 200 tlyi 48 saat sonra aldim bunlardan oda foruma şikayet actim arkadaslar baski yapti oyle odedi cakallar.

Melo787

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,041
168
63
Beyler piyasadaki en ückagitci sitelerden biridir deneme bonusunu alın yatırım yapmayın bu köpeklere keyiflerine göre ödeme yapıyorlar çünkü ben 200 tlyi 48 saat sonra aldim bunlardan oda foruma şikayet actim arkadaslar baski yapti oyle odedi cakallar.
Kesinlikleee kimse yatım yapmasın

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Almayın telefondaki kadın tam bı salak boş muhabbet yapıyor zor kurtuldum

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,991
113
Almayın telefondaki kadın tam bı salak boş muhabbet yapıyor zor kurtuldum
Almayın beyler , bana da evlenme teklifi yaptı.Tek taş , iki şahit , pasaport kap gel iste beni dedi !! Hâlâ etkisindeyim...

berobero26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,028
1,005
113
ben bu siteden deneme bonusuyla çekim yapmıştım fakat çok uzun sürdü 4-5 güne geldi çekimim

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
ya bu tarz siteler tam aç siteler deneme bonusu haberi forumda falan yayılınca çok yoğun deneme bonusu alınınca ödeme yapamayacaklarını bildikeri için hemen panikle bonus bitmiştir diyorlar günde 4-5 kişi üye olup bonus alınca sıkıntı yok zaten en fazla ikisi tutturup çekim yapar o da koymaz bunlara ama çapsız siteyi bu şekilde ayırt edebiliriz bu sitede olduğu gibi

SAMET11000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,307
1,417
113
Sakın yatırım yapmayın üye bile olmayın zamanınıza yazık

mertu99

Üye
Yeni Üye
34
9
8
2bin yatırıp 12500 yaptık parayı almak için çok uğraştık vermiyolardı jeton sponsorlarıydı jeton hakkında şikayetler açınca mecbur ödediler

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
2bin yatırıp 12500 yaptık parayı almak için çok uğraştık vermiyolardı jeton sponsorlarıydı jeton hakkında şikayetler açınca mecbur ödediler
İyi kurtarmissiniz.bula bula bunlarimi buldunuz 2500 aticak sizde alemsiniz.