Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Alex'ten Galatasaray Derbisi İtirafı! "İlk Defa Gördüm"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,926
151,303
113

Corona virüsü salgını sebebiyle tüm spor faaliyetleri dururken kulüpler ve sporcular yeni aktiveler peşinde koşuyor. Brezilyalı efsane Zico da, 'Canal Zico 10' adlı YouTube kanalında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Birçok futbolcuyu, teknik direktörü ve spor insanını kanalında ağırlayan Zico'nun son konuğu Türkiye'nin yakından tanıdığı ve Fenerbahçe formasıyla taraftarın gönlünde taht kuran Alex de Souza oldu.

"Şükrü Saracoğlu"
Zico, Alex'e kısa sorular sorarken, çarpıcı yanıtlar aldı. "Hangi stat daha iyi? Estadio Couto Pereira mı, Palestra Italia mı, Mineirao mu?" sorusuna Alex, "Hiçbiri. Şükrü Saracoğlu." yanıtını verdi.

"Bir maçın 15 gün boyunca oynandığını ilk defa gördüm"
"Bana göre dünyanın en büyük çekişmesi Fenerbahçe- Galatasaray" diyen Zico'ya Alex'in cevabı ise şu şekilde oldu:

"Bilmeyene Fenerbahçe-Galatasaray'ı anlatabilmek çok zor. Gördüklerim arasında tartışmasız 1 numara. Fenerbahçe-Galatasaray gerçekten inanılmaz. Ben bir maçın 15 gün boyunca oynandığını ilk defa gördüm. O maçtan 1 hafta önce iki takım da başka takımlarla oynuyor ama kimse o maçları konuşmuyor, düşünmüyor. Ve Zico, oyuncularına bu maçtan önce başka bir maç olduğunu anlatmak zorunda."

"Açık çakı bile atılmıştı"
Tansiyonu yüksek birçok derbi oynadığını belirten Alex, "Palmeiras-Corinthians derbisi dahil çok büyük maçlar oynadım. Hiçbir Corinthians taraftarı bana bir şey atmadı. Galatasaray'a karşı oynadığımızda, bize atılan en ufak şey koltuklardı. Açık çakı bile atılmıştı. Takımları sahasında 10 maç seyircisiz oynayacak olsa bile umurlarında değildi." ifadelerini kullandı.

ertugrulbaba07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,235
724
113
şeyide ilk defa görmüştür şampiyon olduğunu sanıp sonra kendi stadını yakan taraftarı

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
@Shellac Denizli faciası zamanı internet cafe işletiyordum ortağım fenerbahçeliyki akrabam oluyor . galatasaray-kayseri maçına 8tane bilet almıştım gitme diyordu ortak kuzenler arkadaşlar gittik. maça gidecegimizi görenler ne yapmaya gidiyorsunuz maça vs diyorlardı öyle maçta herkeze nasip olmaz :)

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
@Başkan Forum Adminisin Hangi Takımlı Olduğunu Bilmiyorum ama Moderatörler Hep Fenerbahçe Düşmanı Hep Gs Haberleri Paylaşılıyor Tarafsız Değiller Yani İlgilensen İyi Olur

Yilmazseko21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,356
1,674
113
Şeyi görmedi ama Kulupte oynadıgı 15 sene boyunca kadıköyde feneri yenen cincon ama Musleraya sorabilir alexin rakibi olarak oynadıgı her macda ya tersdennya düzden sapladıgını gözle görülebilir şeyler bunları da es gecmemek laızm :)

ertugrulbaba07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,235
724
113
bir espiri yapalım dedik hemen ortalığı karıştırıyorsunuz aga yapmayın ya

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28

ertugrulbaba07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,235
724
113
Sade Burada Deilki Gs Ne zaman Maç Kazansa Burada Paylasılıyor Melo Bir şey Yazıyor Burada Yazılıyor Gs Den Birine Bişey Oluyor Burada Paylasılıyor Fenerden Hiç Böyle Haber Olmadı Olduysa da Gsnin 3 de 1 kadar
napsın adamlar son 7 maçını kazanamamış fenerbahçe bu hafta fener yenildi diye paylaşsa ondada artniyet ararsınız

twoface

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
114
43
Tahminimce scorfield ya da shellac dan biri trabzonsporlu çünkü paylaşımları bazen buram buram hamsi buğulama kokuyor.bir de bu alex zico röportajı 2 yıllık.izlemeyen bir tek mağaradaki neandertaller kalmıştır sanırım :D

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,926
151,303
113
Tahminimce scorfield ya da shellac dan biri trabzonsporlu çünkü paylaşımları bazen buram buram hamsi buğulama kokuyor.bir de bu alex zico röportajı 2 yıllık.izlemeyen nş mağaradaki neandertaller kalmıştır sanırım :D
Dost ben Galatasaraylıyım :cool:

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
Tahminimce scorfield ya da shellac dan biri trabzonsporlu çünkü paylaşımları bazen buram buram hamsi buğulama kokuyor.bir de bu alex zico röportajı 2 yıllık.izlemeyen nş mağaradaki neandertaller kalmıştır sanırım :D
Bence 2 side Gsli Ama Sorun Bu Değil Sorun Fbyle Dalga Geçilmesi

twoface

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
114
43
Dost ben Galatasaraylıyım :cool:
o zaman scorfield olabilir dostum .d bu arada ilk yazdigim iletim aşırı derecede ironi içermektedir lütfen hakaret olarak algılamayınız sohbet ediyoruz espri yapıyoruz sonuçta :)

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
Buradaki Fenerlilerin Artık Ses Çıkarması Lazım
Git Twitterda İstediğin Dalgayı Geç Karşolıhını
@Shellac Denizli faciası zamanı internet cafe işletiyordum ortağım fenerbahçeliyki akrabam oluyor . galatasaray-kayseri maçına 8tane bilet almıştım gitme diyordu ortak kuzenler arkadaşlar gittik. maça gidecegimizi görenler ne yapmaya gidiyorsunuz maça vs diyorlardı öyle maçta herkeze nasip olmaz :)
Selçuk Dereli Effect 36 dakika Duran Maçı 16 dakika Uzatma Resmen Komedi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...