Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Alex'ten Galatasaray Derbisi İtirafı! "İlk Defa Gördüm"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,926
151,303
113
o zaman scorfield olabilir dostum .d bu arada ilk yazdigim iletim aşırı derecede ironi içermektedir lütfen hakaret olarak algılamayınız sohbet ediyoruz espri yapıyoruz sonuçta :)
Kesinlikle dost amaç muhabbet ortamı germeyelim diye uğraşıyoruz demi @Serko9090 :)

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
Ortamı Geren Gsliler Fenerle Dalga Geçemessin Kardeşim Burası Ultraslan Sayfasımı O zaman Ben Daha Ağır yazarım

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
üstad bende fenerliyim bu anlam vermediğim agresiflik ve sinirin sebebi nedir ?
Adminim Genellikle Fenerle Dalga Geçiliyor Fenev Yazılıyor Gs Haberleri Genelde Oluyor Melo Fenere Laf Atılıyor Yazılıyor Adama Gs Sayfası Gibi Geliyor Forum

fenerbahçe07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
362
66
28
Şu bi gerçek bunu gs yönetimi bile kabul etti sizde kabul edin Türkiye nin en büyük takımı FENERBAHÇE dir... belki şampiyon yapılmıyor ama en büyük takım FENERBAHÇE dir biz olmasak Türkiye ligi diye birşey olmaz kabul edin

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,235
1,235
113
fenerde olmasa kime gülcez la asfjklajsflakjsfjkasf hahhahaha :D

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,235
1,235
113
Şu bi gerçek bunu gs yönetimi bile kabul etti sizde kabul edin Türkiye nin en büyük takımı FENERBAHÇE dir... belki şampiyon yapılmıyor ama en büyük takım FENERBAHÇE dir biz olmasak Türkiye ligi diye birşey olmaz kabul edin
jhajajajslfkjaskfjaskljf hahhahahahahhaha olm sampıyon olamıyor ama en büyük fener çelişkiye bak askfjaslkfjasjf :D

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
799
113
Alex diye okunur adam diye hatırlanır. Hiç bir sporcuya bir kötü lafı olmamıştır adam gibi adam.

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,211
44,341
113
izin vermediniz ki sizsiz bir lig izliyelim :Dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd.png

fenerbahçe07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
362
66
28
Ah ezikler sizi :) şampiyon olamıyor demedim YAPILMIYOR DEDİM :) kim tarafından conconlar tarafından :) biz olmasak hepiniz mala bağlarsınız lan :)

Specter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
131
14
18
Fener ağlama olayı gerçekleşti resmen arkadaş sohbet olsun diye yazmış vay fenerle dalga geçiyorlar, bırakalım bunları sen de GS ile geç dalganı ne olacak bro

TheBettor

'Je suis sentimental.'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
905
461
63
Türkiye'nin en büyük takımının Fenerbahçe olduğunu da iyi bilirler. O çakı her sene bir yerlerine giriyordu bu seneye kadar ama nazar işte. :) :)

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,755
64,467
113
Arkadaşlar forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev yasaktır.

İYİ FORUMLAR..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...