Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet ALLAH'a şirk koşmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgur3005

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
325
55
28
İhtilal bir kivilcima bakar önünde dunyanin ordularida olsa duramaz su an halk huzursuz ve caresiz ne akp ile olmayacagini ne de akpsizde olmayacagini dusunuyor en azindan kararsiz ve sag egilimli olanlar size belki komplo teorisi gibi gelebilir ama bence iktidarda muhalefette proje suan bop planlari tikir tikir isliyor suriye'nin parcalanip orda ki etnik kokenin buraya yerlestirilmeside bunun bir parcasi ayrica kamuya ait herseyin ozellestirme bahanesi ile satilip egitimin sagligin parali hale getirilmeside ulke insani kapitalist rejime köleler haline getirdi bu surece tersine cevirmek zor ve uzun olsada olacak

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Bunlardan baska basa kim gelirse gelsin aç gelecegi icin koltuga aç bir sekilde oturacagi icin bunlardan daha cok calarlar komple ulkeyi satarlar.
Gun gelecek bu cahil akp halki nasil gittm ben bunlara oy verdim diye ellerini kesecekler.
Bu ulkede Hala %60 göt kili seklinde dolasiyor bunlardan beyin beklemeyin bunlar ac gezer ama yine gider oy verir.
Olan sana bana bizlere olur.
Bu yuzden ne yapin ne edin kendinizi bir sekilde devlete atayin gerekirse hastanede memur olun ama bir sekilde girin.
Cok ama cok buyuk kriz kapida bakin net soyluyorum kimse ekmek bulamayacak.

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Basta kim varsa bu hukumete Allah ilk uyariyi kucuk bir darbe girisimi ile bunlara verdi bunlar oteki dunyaya kalmaz bu dunyada yok olurlar emin olun.
Cok fakir fukaranin bedduasi var acisi bu dunyada cikacak.
Ey güzel kardişim mazlumun ahı çıkmaz çıksaydı kenan evrenden çıkardı halkın annasını s.... jop sokmadığı kimse kalmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...