Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Almabet | 5000 TL Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Bonusu verdi ama oynanmıyor

mehmett00

Üye
Yeni Üye
39
22
8
Bu site şerefsizlik yapıyor şimdi diğer sitelerde popoklera baktım betco da aktif çalışıyor bu site de de gerçek para modu ile girince money yok diyor yani calisiyor bu adiler bonus modunu kapattılar büyük olasilikla gün boyu of tutup sonra acicaklar ama bu sefer de bonsunsuresi geçmiş olacak böyle adı siteleri paylasmayin
aynen öyle zaten 10 k parayı hiçbir site bedavadan ödemez

Rcp0089

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
376
11
18
Gerçek para modu ile girince çalışıyor oyun bunlar bonus kısmını kapattı oynanmıyor o yüzden diğer betcolari jepsinde popokler aktif şu an sıkıntı yok

Byusufoglu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
651
249
43
Bu site şerefsizlik yapıyor şimdi diğer sitelerde popoklera baktım betco da aktif çalışıyor bu site de de gerçek para modu ile girince money yok diyor yani calisiyor bu adiler bonus modunu kapattılar büyük olasilikla gün boyu of tutup sonra acicaklar ama bu sefer de bonsunsuresi geçmiş olacak böyle adı siteleri paylasmayin
Aynen öyle bende baktım bu site kolpa bu siteye para atanın aklına tüküreyim hayde eyvallah

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,454
4,003
113
5000 bini goren afganlar pakistanlilar siteye uye oldu 😄
Bizim de onlardan pek bir farkımız yok, daha da ötesi ve kötüsü onlar bile birçok ülkede insan gibi yaşama hakkına sahipler, Amerika'da, İngiltere'de Afganlar, Hintliler el üstünde tutuluyor.Sahsen İngiltere'ye yolcu ettiğim Afgan arkadaşımın sayısı 10 dan fazla.Ne günlere kaldık!

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
Cevrim 200 binmiş yuh

Caner54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,752
2,217
113
Bizim de onlardan pek bir farkımız yok, daha da ötesi ve kötüsü onlar bile birçok ülkede insan gibi yaşama hakkına sahipler, Amerika'da, İngiltere'de Afganlar, Hintliler el üstünde tutuluyor.Sahsen İngiltere'ye yolcu ettiğim Afgan arkadaşımın sayısı 10 dan fazla.Ne günlere kaldık!
Haklsn kardo bizim gencler bugun doner ayran ciksin kurtaralim,yarina ayar cekeriz diyo. 😄

meheme39

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9
1
3
Neyse az önde açıldı oyun 5 k lık cevrim yapmısım aç kapa aç kapa derken 82 günde cevrimi bitiririm diye düşünüyorum
82 gün düşüncen iyi. ben affiliate kısmından ulaştım MANAGER ADİNDA BİRİNE. canlı destek cansız nerdesiniz dedim ama; hala kendileri bana: canlı desteğe yazın yardımcı olurlar" diyor, """MANAGER""" ismindeki cevap veren taraf :))) lakin olamıyorlar ki, oralar HALA DUTLUKTU HAYYYLA DUTLUK.

TUM POPOK OYUNLARINI DENEDİM. 5NİN TL BONUSU ALDİKTAN SONRA 15 20DK kadar oynadim yahut oynamadım. şuan general general ve düzenleme yaparken kontrol ediyorum ara sıra, hala GENERAL. ula 5bin verme generalse??? 5tl ver daha şerefli. AMA o 5tlyi de kuruşuna kadar OYNAT Kİ BOYLE CANIMIZ SİKİLMASİN. benim puanım 10 da 10 du, şimdi morelim sıfır 0 0 0 sifirrrrr. :D

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,129
7,618
113
5000 tl bonusun var mutlusun sanıyorlar.

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,859
76,378
113
Madem siteyi kullanılacak duruma getiremediniz ne diye giriyorsunuz piyasaya üye olurken maille üye olunuyor sadece bonus talep yok destek desen ne olduğu belli değil kuş kadar beyni olan site acabılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...