Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Almanya Bizi Kıskanıyor Mu? :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eskisehirli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,350
881
113
Valla kardeş 5 sene üniversite okudum bak sana yeminederimki asgari ücretli iş bulamıyorum askerligim geldi bu ay sonu teslim oluyorum 6 ay sonrada gideceğim bende isterim kendi vatanıma hizmet etmek lakin göz göre görede ateşe atlamanın manası yok durmam burda
imkanın varsa sakın durma mide bos oldumu ne karın bakar ne beben hepsi seni pasif görür

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,886
939
113
Almanyadan birkaç fiyat vereyim

Kaymak 0.89 cent
400 gram kaşar peynir 3.29 euro
6 lı pizza 1.5 euro
Sigara10 euro(tek ortak yanımız)
Alkol 1 euro (kullanmıyorum)
Ekmek 0.65 cent brochen mı ne diyorlar
Çeyrek altın 86 euro (asgari ücretli yaklaşık 20 tame çeyrek altın alabiliyor vs vs diye gidiyor işte gerisini siz hesaplayın

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,886
939
113
Bulursan kizini sen al anasını ben dost bu durumda kayinpeder sayilirim atesle bakalim kayinpedere bi alaman cikolatasi
Bu arada vallahi bak tam 49 tane fındık vardı saydım kocaman çikolata bir insan yese karnı doyar öyle ve hiç kesmiyor da değişik birşey fiyatı 0.59 cent yani bizim parayla kuruş

Huso63

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,042
790
113

Kaymak 0.89 cent
6 lı pizza 1.5 euro
Çeyrek altın 86 euro (asgari ücretli yaklaşık 20 tame çeyrek altın alabiliyor vs vs diye gidiyor işte gerisini siz hesaplayın
Ekmek 65 cent yani yaklaşık 6 tele burda 2 tele

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113

Kaymak 0.89 cent
6 lı pizza 1.5 euro
aynen vallahi doğru kardeşim bunları watsaptan atıp ta.ak geçiyo bizle şimdi okuyo yazamıyorumda :)

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Cebelitarık diye sorsanız bizim bi tarık var ama cebeli mi bilmem. (Türkiye onlara denince..)

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,321
1,670
113
Valla kardeş 5 sene üniversite okudum bak sana yeminederimki asgari ücretli iş bulamıyorum askerligim geldi bu ay sonu teslim oluyorum 6 ay sonrada gideceğim bende isterim kendi vatanıma hizmet etmek lakin göz göre görede ateşe atlamanın manası yok durmam burda
4 senelik iktisat mezunuyum bu sene oldum daha 25 yaşındayım yarın arasalar almanya'ya gel deseler 1 dk düşünmem vatan millet kalmadı artık ben hergün gelecek kaygısı düşünmek zorunda mıyım nolcak sonumuz diye Mehmet Cengiz gibi heriflerin onların bağlantılı olduğu siyaset ağı 1 milyarlık ihalelerin arasında benim gibi milyonlarca gencin hayallerini hayatlarını sömürüyorlar sömürmeye de devam edicekler vatan millet onların olsun artık

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,886
939
113
4 senelik iktisat mezunuyum bu sene oldum daha 25 yaşındayım yarın arasalar almanya'ya gel deseler 1 dk düşünmem vatan millet kalmadı artık ben hergün gelecek kaygısı düşünmek zorunda mıyım nolcak sonumuz diye Mehmet Cengiz gibi heriflerin onların bağlantılı olduğu siyaset ağı 1 milyarlık ihalelerin arasında benim gibi milyonlarca gencin hayallerini hayatlarını sömürüyorlar sömürmeye de devam edicekler vatan millet onların olsun artık
25 yaşındayım işletme lisans mezunuyum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...