Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Almanyadan Hepinize Merhabalar

cberkdogdu

✅ 💲💲💲💲💲💲
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,345
6,613
113
Ben de Ukrayna'ya dönecem savaş olmasına rağmen. 7 sene önce 1 birimimiz onların 8 birimiydi. Şimdi 1e 1.30. Akıl sır ermiyor gerçekten

Tolgahan0838

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
940
113
Benim anam babam 40 sene once gurbetciydi hic oyle bahsetmediler
Abi daha önce öyleydi ama Bulgarlar romenler Hırvatlar gelince Türklerin nasıl olduğunu anladılar,Türkler çalışıyor çünkü diğerlerinin devletten geçinmiyor yardım almıyor Almanlar çalılmayanlardan nefret ediyorlar..

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,967
3,883
113
Abi daha önce öyleydi ama Bulgarlar romenler Hırvatlar gelince Türklerin nasıl olduğunu anladılar,Türkler çalışıyor çünkü diğerlerinin devletten geçinmiyor yardım almıyor Almanlar çalılmayanlardan nefret ediyorlar..
bende çalişanlari sevmiyorum garip :D

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
bende çalişanlari sevmiyorum garip :D
Seninki farkli bir bakış açısı zaten burda kira derdin olmasa aylik sana 700 euro yeterde artar bille kendimden örnek verecek olursam 2 gunde bir Jack aliyorum tabi Angebot olunca toplu aliyorum 150 aylik wiski param 200 ze yakın sigara param 350 de yeme içme gezme giyim için yetiyor bana fazlasıyla bunu kazanmak icinde en fazla 7 gün calissan yetiyor

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Almanya gitmekle en iyisini yapmışsın.Turliyedeki işlerim bitince bende gidecem.2 yıl.once arkadaşım gitti.Bana o kadar gel dedi.Ben gitmedim.Kacak yollarla gitti.Benim avrupada infazım vardı.Herhangi bir Avrupa ülkesinde yakalansaydim direk yunan hapishanesine gonderirlerdi.Kendisi slovenyada yakalandı.Arkadasima kampa git dediler.Arkadasim kampa gitmiyor.Almanyadaki kardesi gelip onu alıp almanayaya kaçırıyor.Simdi orda durumu güzel.Almanca kursuna ehliyet kursu falan filan derken.Orda kendi marketlerinde çalışıyor l.Benim Avrupa'daki insafazim 2 ay önce bitti.Buyuk bir ihtimalle ya balkanlardan yada bulgaristana geçip. Kendime Bulgar türkü pasaportu ile Almanyaya gidebilirim.Suan kararsızım.Hayatimda ilk defa yurt dışına çıktım.Oda 5 yılım hapishanede geçti.Türkiyede güneş ve deniz var.baska bir b..k yok.afedersiniz.Birgun karar verirsem burda yazarim.gekmek isteyenlerle beraber balkanlardan kaçak gideriz.Yoksa 8 bin yada 10 bin euro istiyorlar.kacakcilar.

tonymontana

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,879
1,278
113
Almanya gitmekle en iyisini yapmışsın.Turliyedeki işlerim bitince bende gidecem.2 yıl.once arkadaşım gitti.Bana o kadar gel dedi.Ben gitmedim.Kacak yollarla gitti.Benim avrupada infazım vardı.Herhangi bir Avrupa ülkesinde yakalansaydim direk yunan hapishanesine gonderirlerdi.Kendisi slovenyada yakalandı.Arkadasima kampa git dediler.Arkadasim kampa gitmiyor.Almanyadaki kardesi gelip onu alıp almanayaya kaçırıyor.Simdi orda durumu güzel.Almanca kursuna ehliyet kursu falan filan derken.Orda kendi marketlerinde çalışıyor l.Benim Avrupa'daki insafazim 2 ay önce bitti.Buyuk bir ihtimalle ya balkanlardan yada bulgaristana geçip. Kendime Bulgar türkü pasaportu ile Almanyaya gidebilirim.Suan kararsızım.Hayatimda ilk defa yurt dışına çıktım.Oda 5 yılım hapishanede geçti.Türkiyede güneş ve deniz var.baska bir b..k yok.afedersiniz.Birgun karar verirsem burda yazarim.gekmek isteyenlerle beraber balkanlardan kaçak gideriz.Yoksa 8 bin yada 10 bin euro istiyorlar.kacakcilar.
taner sen mısın :D

mhmet02

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
556
374
63
Haber bekliyorum senden kardeşim