Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Alonabet 50₺ Freebet Veya 50 Freespin Deneme Bonusu

fosforlu94

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15
4
3
Eylülde kapanip giden bir konusmya hiç alakası olmayan bomboş bir yorum yaptığın için senin gibi bir sıvı artığını dünyaya getirdiğinden dolayı öncelikle annen ve babana sonsuz şükranlarımı sunar senin ben gelmisini ve geçmişini ile devam eden bütün sözcükleri söylemeyi kendime borç bilirim... Böyle konulari neden kapatmazlar halada anlamış değilim...
Hey sana küfür mü ettim?neden anama babama sövüyorsun...hayır yani sana kötü birşey mi dedim yazıkki seninde böyle kötü bir karakterin varmış....Söz sahibinindir

aboy01

Yeni üye
Yeni Üye
2
1
3
Arkadaslar insani gorevimi yapiyorum kimse padisahbete para yatirmasin 1000 tl bakiyemi sildiler ve diyorlarki avivatorde oynanmis biz sorumlu degiliz sifrenizi degistirin ve pat sohbeti kapattilar lutfen bunu yayin ben konu acamiyorum bildiginiz butun forum sitelerinde paylasin yazik gunah hepimiz emekciyiz kumari paramiz yok diye oynuyoruz zengin degiliz paranizi kaptirmayon paylasinki kimse kaptirmasin sirf sizleri dusundugum icin yaziyorum