Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin ALTILI GANYAN

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,704
12,746
113
100 200 ona vericegime tek kaça diyorum orada da kaybediyorum :D

dinyeper

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
927
721
93
bizim at çıkışta kaybetti yanındaki onuda deviriyordu nerdeyse

surgun57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,057
2,218
113
tam başlamadım zaten dostum arada kuponlar yapıyorum kendimi deniyorum tjk elektronik bayiiden üyelik açtım bakalım
Deneme kardesim tanimam etmem seni.inmisin cinmisin bilmem.sana senin iyiligin icon soylyyorum bu iddaadan daha beter bisey cok cuva yikti yikiyoda bulasma buna.ben iddaa sayesinde kurtuldum ondan.bu oyuna genelde senin gibi basliyorlar heycan seviyesi yuksek.ha tutturdum ha tuttircam derken baska biseyi tutturuyorlar sana :D ilk sigarayi icip sonra tiryaki olmak gibi bisey bu bulasma bul yakindan don hatandan

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
Deneme kardesim tanimam etmem seni.inmisin cinmisin bilmem.sana senin iyiligin icon soylyyorum bu iddaadan daha beter bisey cok cuva yikti yikiyoda bulasma buna.ben iddaa sayesinde kurtuldum ondan.bu oyuna genelde senin gibi basliyorlar heycan seviyesi yuksek.ha tutturdum ha tuttircam derken baska biseyi tutturuyorlar sana :D ilk sigarayi icip sonra tiryaki olmak gibi bisey bu bulasma bul yakindan don hatandan
ya tutarsa :)

AHMET4102

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,011
2,958
113
bu eronını bırakıp kokaın e baslamak gıbı bırsey olmus :)