Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Altına Benzeyen Alyans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,617
5,167
113
Alyansı katlasa bedelli yapacaktı olmadı
Nasip bir daha ki evliliğe artık orda 100 binlik bi alyans alsında lazım olur böyle günlerde
Daha cok katlar kanki omer bedelli yapana kadar bedelli 500 k olacak aw

Labtek01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
696
182
43
beyler iyi günler eşimden gizli alyansı satıp slotta kaybettim altına en yakın paslanmayacak yüzük hangi maddedir ve İzmir’de nerede bulabilrm
Bende o poku yedim de bir ara gittim çelik ama sarı işte boyamışlar ondan aldım baya bir fatkeymedi sonra aldım geri farketmedi neyseki bu pislik bazen herşeye sokuyor inan o da gider psikolojisiyle ne atarsan at gelmiyor ne oynarsan oyna baskı altında borç ödicem diye yaptığım herşey den zarar zarar ettim yapmamak lazım güzel Kardeşim bijuterilerde bulabilirsin o sahte olanı da

habisrwy

geçiyor her acı inan...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,180
3,951
113
Bende o poku yedim de bir ara gittim çelik ama sarı işte boyamışlar ondan aldım baya bir fatkeymedi sonra aldım geri farketmedi neyseki bu pislik bazen herşeye sokuyor inan o da gider psikolojisiyle ne atarsan at gelmiyor ne oynarsan oyna baskı altında borç ödicem diye yaptığım herşey den zarar zarar ettim yapmamak lazım güzel Kardeşim bijuterilerde bulabilirsin o sahte olanı da
slottan vurup mu geri aldın aitını merak ettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...