Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Amatemde Tedaviye Başlamak

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
Recete yazdi sadece. İlaci arastirinca almaktan vazgecmistim.
pardon e -nabız yazmışsın yorumunda. Görünmesinde bir sakınca yok bir nevi sen takip et diye geçer.Daha doğrusu hastaneye girince e-nabız da yaptırdığın her şey geçiyor. İlacı alıp başlamadığını hekimler bilir gene de kullandığın bir ilaç var mı diye sorarlar sana. Önemsiz bir durum kafana takma yani.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
pardon e -nabız yazmışsın yorumunda. Görünmesinde bir sakınca yok bir nevi sen takip et diye geçer.Daha doğrusu hastaneye girince e-nabız da yaptırdığın her şey geçiyor. İlacı alıp başlamadığını hekimler bilir gene de kullandığın bir ilaç var mı diye sorarlar sana. Önemsiz bir durum kafana takma yani.
Teşekkürler. Şoyle bir ozel durumum vardi. Enerji bakanligiyla alakali bi yerde calisiyorum. Surekli guvenlik sorusturmasi yapiyorlar. Daha cok terorle alakali mi degil mi diye bakiyorlarmis ama ben yine de o kisimlari da incelerler diye korkmustum

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
Recete yazdi sadece. İlaci arastirinca almaktan vazgecmistim.
sana direk dayamış deli hapını bağımlı hapını. diyorum ya selam veriyorsun hap yazıyorlar ve yazılan hapların geri bırakması çok güç. ilacı yazıyorlar yazan hekimi bile bulamıyorsun daha sonra kontrol için bırakmak için öyle pis bir düzen.

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
Teşekkürler. Şoyle bir ozel durumum vardi. Enerji bakanligiyla alakali bi yerde calisiyorum. Surekli guvenlik sorusturmasi yapiyorlar. Daha cok terorle alakali mi degil mi diye bakiyorlarmis ama ben yine de o kisimlari da incelerler diye korkmustum
yok hiç bi şey olmaz reçetenin 3 gün resmi süreci var aldın aldın almadın yanar zaten bu ilaçlar raporlu ilaçlar rapor çıktıktan sonra alırsın. iyi ki de kullanmamışsın... çok şanslısın

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
sana direk dayamış deli hapını bağımlı hapını. diyorum ya selam veriyorsun hap yazıyorlar ve yazılan hapların geri bırakması çok güç. ilacı yazıyorlar yazan hekimi bile bulamıyorsun daha sonra kontrol için bırakmak için öyle pis bir düzen.
Zaten beni dinleyince sen tam yatirmalik sin demisti. Sirf o doktorun gerizekali tavirlari yuzunden tedaviyi birakmistim.

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
Zaten beni dinleyince sen tam yatirmalik sin demisti. Sirf o doktorun gerizekali tavirlari yuzunden tedaviyi birakmistim.
kumar şikayeti ile gitmiştin doktora dimi ? başka + artı olarak alkol falan demedin. çünkü sorar doktor alkol vs içiyor musun diye

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Kumar uyusturucudan daha tehlikeli sanki hocam
Bilmiyorum ama kumar daha cok kisinin kendisine zarar veriyor. İcine kapanik oluyor. Kimseye satasmiyor. En son intihar ediyor. Ama sanki Uyusturucu bagimlilari daha cok cevresine zarrar veriyor. Kendini oldurmek yerine baskalrini oldurebiliyor. Benim izlenimim boyle 😔

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
kumar şikayeti ile gitmiştin doktora dimi ? başka + artı olarak alkol falan demedin. çünkü sorar doktor alkol vs içiyor musun diye
Yok tek sorun arabami satip kumara vermistim. O da soyle, epey bi borcum birikti. Arabayi satip.borclari odedim. Kalani kumarda kaybettim. Hatta dhaa da vahimi arabanin parasini cikardim ustune biraz da para kaliyorken durmadim.

BloodSucker

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
353
86
28
Bilmiyorum ama kumar daha cok kisinin kendisine zarar veriyor. İcine kapanik oluyor. Kimseye satasmiyor. En son intihar ediyor. Ama sanki Uyusturucu bagimlilari daha cok cevresine zarrar veriyor. Kendini oldurmek yerine baskalrini oldurebiliyor. Benim izlenimim boyle 😔
Herkeste bir degil bence yad bende en azindan oyle oldu uyusturucu varken iciyodum kimsete soyleyemexigimden yalniz icine kapanik oluyorsun yine kumarda yokkken bile bonus dalgasi falan yine kitliyor vaktini calisiyor gozlerin hep telefonda bisi ciksada 3 5 yolumu bulsam

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
Yok tek sorun arabami satip kumara vermistim. O da soyle, epey bi borcum birikti. Arabayi satip.borclari odedim. Kalani kumarda kaybettim. Hatta dhaa da vahimi arabanin parasini cikardim ustune biraz da para kaliyorken durmadim.
Seni çok iyi anladım. Alkolü sorma sebebi şu ; alkol içersin kafan güzel olur mutlu olursun kumara düşersin VEYA kumara gireceksindir GENE alkol alır yanı başına öyle oynarsın. İkisi bir arada acayip LEZZETLİ oluyor. 14yıldır bende oynuyorum tecrübeyle sabit. Yüklü yatırdığım zamanlar hep alkolüm olmuştur ayrı bir konsantre ayrı bi cesaret verdiği gibi su gibi de alıyor.. Bir bakmışsın sabaha 5 parasızsın

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Herkeste bir degil bence yad bende en azindan oyle oldu uyusturucu varken iciyodum kimsete soyleyemexigimden yalniz icine kapanik oluyorsun yine kumarda yokkken bile bonus dalgasi falan yine kitliyor vaktini calisiyor gozlerin hep telefonda bisi ciksada 3 5 yolumu bulsam
Sahsen cok kotu gunler yasadim, ac kaldim acikta kaldim. Ama hic hirsizlik, dolandiricilik v.s dusunmedim. Saolsun ailem de arkadaslarim da her zaman maddi manevi destek oldu. O yuzden sansliyim.

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
sen her şeyin farkındasın zaten. ilacı kullanmamakla en doğrusunu yapmaşsın çünkü ilacı başlatıyorlar sonlandıran yok. sana da tecrübe olmuş ins tekrarı yaşamazsın.

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Seni çok iyi anladım. Alkolü sorma sebebi şu ; alkol içersin kafan güzel olur mutlu olursun kumara düşersin VEYA kumara gireceksindir GENE alkol alır yanı başına öyle oynarsın. İkisi bir arada acayip LEZZETLİ oluyor. 14yıldır bende oynuyorum tecrübeyle sabit. Yüklü yatırdığım zamanlar hep alkolüm olmuştur ayrı bir konsantre ayrı bi cesaret verdiği gibi su gibi de alıyor.. Bir bakmışsın sabaha 5 parasızsın
Alkolle aram kotu. 1 birayla sarhos oluyorum. Cevrem de herkes alkol, ot iciyor ama herhalde kumara para bulamam diye hic o tarafa yonelmedim

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
sen her şeyin farkındasın zaten. ilacı kullanmamakla en doğrusunu yapmaşsın çünkü ilacı başlatıyorlar sonlandıran yok. sana da tecrübe olmuş ins tekrarı yaşamazsın.
Amin insallah. 1-2 ay once ailesini cok iyi tanidigim ama kendisini tanimadigim mahalleden bi cocuk kumardan dolayi kendini asti. Cocuga hic uzulmedim de ailesini kendi ailem yerine koyup kendime ceki duzen vermeye karar verdim

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
Alkolle aram kotu. 1 birayla sarhos oluyorum. Cevrem de herkes alkol, ot iciyor ama herhalde kumara para bulamam diye hic o tarafa yonelmedim
boşver bu saate kadar yönelmemişsin bu saatten sonra da yönelmede. Paradan ziyada zevk meselesi zaten. Kumar da kendini frenlediysen borç harç kredi uğraşmıyorsan ne mutlu sana. Alkol küflü maddi manevi zarar, ot dedin bir yakalatsan yada içenle yakalansan çok sıkıntı hele o işlerden içmesende içenden içerken uzak dur :)

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
boşver bu saate kadar yönelmemişsin bu saatten sonra da yönelmede. Paradan ziyada zevk meselesi zaten. Kumar da kendini frenlediysen borç harç kredi uğraşmıyorsan ne mutlu sana. Alkol küflü maddi manevi zarar, ot dedin bir yakalatsan yada içenle yakalansan çok sıkıntı hele o işlerden içmesende içenden içerken uzak dur :)
Cok sukur borcum harcim yok. Bir seye ihtiyacim da yok. Omrum gideni geri getirmeye calismakla gecti. Bu arada gidenin 5 kati daha gitti. Yeter artik :)
Neyse sohbet ve bilgilerin icin teşekkürler. Sabah iş var. İyi geceler.

Antandros

KONYASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
555
222
43
2019 yılında bi asteğmen geldi bizim tabura bende emn. Muh. Bl. Kmt. Vekiliyim o sıra. Tekirdağ'lıydı bu bebe bi ara kendi bölümüne sabah mesaiye gelmemiş akşamına tabur komutanına whatsapp dan foto atmış intihar ediyorum diye gece saat 3 evde yatıyorum tel çaldı tabur komutanı hemen hazırlan sana ulaştırma dan araç çıkardım İ'nin evine git yolda da karakolu ara polis gelsin dedi. Noluyor aq demeye kalmadan hazırlandım araç geldi aldı beni neyse gittik apar topar piçin evine polis çilingir çağıralım falan diyor neyse uzatmıyım apartman görevlisi nezaretinde (video kayda alarak) kırdık kapıyı odaya bi girdik kapının arkasında uzanmış yatıyor yatağın üstünde de ip var aqqq. İçip sızmış piç

Antandros

KONYASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
555
222
43
Neyse sonra tabur kom. Buna izin verdi falan evine git dedi (kısa kesiyorum buraları) 25 gün izine çıkardı bunu. Sonra geldi nu başladı tekrar 1 hafta geçti hu sefer tabur komutanına mesajlar atmış yaktın sen beni bende seni yakıcam faln fistan yine işe gelmiyor sabahına aq Ankara fa karakollara bunun adına kayıp ilanı falan verdik. Neyse sonra çıktı geldi 5 gün sonra tabur komutanı iyi bi sikti bunu ama görmeniz lazım

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,296
303
83
Amin insallah. 1-2 ay once ailesini cok iyi tanidigim ama kendisini tanimadigim mahalleden bi cocuk kumardan dolayi kendini asti. Cocuga hic uzulmedim de ailesini kendi ailem yerine koyup kendime ceki duzen vermeye karar verdim
Genç miydi yaşı? Çok üzücü. Ben en son 2000 li yıllarda ailesinden aldığı harçlıkla milyonları bulup tekrar kaybeden haberi biliyorum. Oda odasında kendini asmıştı. Kumardan intihar edeni haber yapmıyorlar :) Ülkemiz illegalden intihar edenler karşı , altılı ganyan, millipiyango, nesine vs tarzı kaybedip intihar edersen belki gündeme düşebilirsin :D