Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Amatemde Tedaviye Başlamak

mstfoztrk55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,677
797
113
Amatem çözüm değil kardeşim,,patolojik kumar bağımlılığı var ama ,,kumarı bırakayım derken esrarkeş olur çıkarsın .esrarı bırakayım derken eroinman olursun...eroini bırakayım derken alkolik olursun ...
kısacası yangın yerinde dumana bogulursun..oranın ortamını kısaca anlayana bu kelimeler yeter...
(Ayrıntı vermek isterim ama burası bunun için uygun degil)
Teşekkürler yorumunuz için

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,996
4,184
113
Teşekkürler yorumunuz için
sen güven bana,,bazı şeyleri buraya yazmak olmuyor...illede mecbur kalırsan sadece ayaktan tedaviye git ve asla orada beklerken kimseyle sohbet etme...ömrümde hiç bir yerde görmediğim kadarıyla ışık hızında kanka olunan tek yer amatemdir

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,521
1,710
113
ametem tedavisi görmüş ögrencilerim var. oncelikle gecmiş olsun. zorluk çikarma ordaki hemşirelere doktorlara. sana yasal anti vucudunun kaldirabilecegi dozlarda uyarici ve uyuşturucu vericekler anti uyuşturucu. tedavin iyi gecicek. sudan cikmiş balik gibi olucaksin bitince. ve herseyden once cikinca cevreni arkadaslarini ustesinden gelemicek gibiysen şehri terk et ailenle . ne kadar ulaşamaz isen maddeye o kadar başarili olucaksin.

mstfoztrk55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,677
797
113
ametem tedavisi görmüş ögrencilerim var. oncelikle gecmiş olsun. zorluk çikarma ordaki hemşirelere doktorlara. sana yasal anti vucudunun kaldirabilecegi dozlarda uyarici ve uyuşturucu vericekler anti uyuşturucu. tedavin iyi gecicek. sudan cikmiş balik gibi olucaksin bitince. ve herseyden once cikinca cevreni arkadaslarini ustesinden gelemicek gibiysen şehri terk et ailenle . ne kadar ulaşamaz isen maddeye o kadar başarili olucaksin.
Yorumunuz için teşekkürler. Herhangi bir alkol veya madde bağımlılığım yok. Sadece kumar illeti var ondan kurtulmak istiyorum

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,996
4,184
113
Yorumunuz için teşekkürler. Herhangi bir alkol veya madde bağımlılığım yok. Sadece kumar illeti var ondan kurtulmak istiyorum
Gerçekten istiyorsan ilk işin tuşlu telefon kullanarak başlamak olmalıdır...internetten uzaklasman demek yolun yarısı demektir...yok internetli tel kullanmaliyim dersen baştan bir sıfır yenik başlıyorsun bu mucadeleye

tusubana33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
854
318
63
Allah'tan kız değiliz eminim ki köprüye çıkardik aldığımız parayı da iddaya basar onu da kaybederdik hep köprüde hem de idda öpmüş olurdu

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,674
5,815
113
Şaka bir yana bu kumar işlerinde forum telegram falan çok büyük bir etken kesin bırakmalıyım diyosanız ilk once forumlara girmeyin bu şekilde başlayın

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,815
621
113
Simdi ben kumarin birakilmasi icin bu kadar eziyete gerek oldugunu dusunmuyorum .karsi cikan arkadaslarda olabilir .birakmak yerine 25 liralik oynamak daha mantikli .gunde 25 lira yatir 10 10 kupon yap ne zarari olacak.amatemde ugrasmana deger mi..kazanirsanda devam edersin..

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,530
113
Şaka bir yana bu kumar işlerinde forum telegram falan çok büyük bir etken kesin bırakmalıyım diyosanız ilk once forumlara girmeyin bu şekilde başlayın
Aynen oyle. Slotlar ödemiyor. Ama burda bir max win gorunce aa oduyormus diyoruz. Adamin hayati kaymis slotdan hala maxwin reklami yapip milletin de hayatini kaydiracak 😀 Gecen bu konu sahibi de paylasmisti birseyler.