Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Android Chrome Sayfa Yenileme

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Beyler yardımcı olabilecek var mı . telefonu fabrika ayarına bile geri aldım değişen birşey yok.

Yeni sekme açıyorum ikinci yeni sekme açtığımda diğer sekmeye döndüğümde sayfa yenileniyor..kaldığım şekilde bulamıyorum hiç bir türlü.. foruma girip başka bir sekmede site açınca tekrar foruma döndüğümde sayfa yenileniyor

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,404
4,393
113
Beyler yardımcı olabilecek var mı . telefonu fabrika ayarına bile geri aldım değişen birşey yok.

Yeni sekme açıyorum ikinci yeni sekme açtığımda diğer sekmeye döndüğümde sayfa yenileniyor..kaldığım şekilde bulamıyorum hiç bir türlü.. foruma girip başka bir sekmede site açınca tekrar foruma döndüğümde sayfa yenileniyor
Bende de oluyor bu arkadaşın dediğini denedim bakalım olacakmı

gandalf99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
314
83
28
telefon ayarlarına göre değişir benim de bildiğim kadarıyla arka planda oynatma

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
En sonda telefonuyla götür bir de o denesin

metehan01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
108
53
28
Opera tarayıcı kullan kral onda öyle bir sorun yok tarayıcıdan tarayıcıya göre de değişiyor

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Valla bu konuyu geçen ben de açacaktım sonra araya bişey girdi unuttum deli ediyor bu durum beni de , 365 ten maç takip ediyorum sonra foruma geliyorum tekrar 365 e girdiğimde hoooop tekrar yeniliyor ve delirtiyor lütfen bilen varsa bunu bi çözelim ya

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Valla bu konuyu geçen ben de açacaktım sonra araya bişey girdi unuttum deli ediyor bu durum beni de , 365 ten maç takip ediyorum sonra foruma geliyorum tekrar 365 e girdiğimde hoooop tekrar yeniliyor ve delirtiyor lütfen bilen varsa bunu bi çözelim ya
Bendede işe yaramadı hacım
Çözdum sonunda.

Ayarlara girin sistem,telefon hakkında orda derleme numarasına arka arkaya 5-6 defa basıp geliştirici modu açık hale getirin.

Sonrasında tekrar ayarlara gelip, geliştirici seçeneklerine tiklayin..
En alta doğru inip pil ile olan kısma gelip arka plan seçeneklerinden standart yada işlem yolu seçin sonrasında telefonu yeniden başlatın bu şekilde düzeldi bende kurtuldum.

Ayrıca pil ayarlarından arka planda çalışma yada pil tasarrufu gibi şeyleri iptal edin

Screenshot_20210709-062746.png

Huso95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,612
4,826
113
Çözdum sonunda.

Ayarlara girin sistem,telefon hakkında orda derleme numarasına arka arkaya 5-6 defa basıp geliştirici modu açık hale getirin.

Sonrasında tekrar ayarlara gelip, geliştirici seçeneklerine tiklayin..
En alta doğru inip pil ile olan kısma gelip arka plan seçeneklerinden standart yada işlem yolu seçin sonrasında telefonu yeniden başlatın bu şekilde düzeldi bende kurtuldum.

Ayrıca pil ayarlarından arka planda çalışma yada pil tasarrufu gibi şeyleri iptal edin

Ekli dosyayı görüntüle 160360
Bende öyle bi sorun yok ama valla sana helal olsun nasıl bulduysan eski telefonumda bu sorun vardı krize soktu beni o kadar uğraştım yine de yapamadım en son telefon değiştirdim :)

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Bende öyle bi sorun yok ama valla sana helal olsun nasıl bulduysan eski telefonumda bu sorun vardı krize soktu beni o kadar uğraştım yine de yapamadım en son telefon değiştirdim :)
Bende 3 defa sıfırladım olmadı yabancı forumlarda YouTubeda videolar izledim bu şekilde çözüm vardı denedim oldu;)