Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Angel Di Maria Besiktaş'ta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Adam beSİKtaş diye konu açar
Tc onayı yapmaz
Uyarılır yinede yapmaz
Tahrik etme diye uyarılır yinede devam eder
Bejeke der devam eder
Bi falso verince hemen banlamayı biliyosunuz beni bu lavuğun özelliği ne anlam veremedim
Koskocaman yazıyosunuz onay yoksa kısıtlama var diye bu kurallara kime neye göre uygulanıyor @Shellac @Başkan @Daimon

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,503
6,388
113
Bu arkadas muhasebeci galiba besiktasla fenerin maaşlarına cok hakim ama ne hikmetse gsli

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,195
2,909
113
Bjk nefreti loading
Biz icardiyi aldik 10 veriyoruz yilda
Ama adam zaten pariste 9 aliyordu
Bjk 2 alan adamlara 10 veriyor
Saka gibi
Bitirecekler piyasayi
Bu takimlari kapatin..
Sen kendi takımına bak dostum bediktasli değilsen git başka konularda dolaş eğer gelip yorum yapacaksan yorumunu düzgün yap sen kimsinki yok böyle takımları kapatacaksın curetinde bulunuyorsun

yuxcell

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
160
56
28
beşiktaş icin demiyorumda şu 36 37 lık topcu ıslerını bırakıp biraz genc yeteneklere yonelse artık takımlar daha iyi olucak
Katılıyorum bu düşüncene ama türkiyede futbol anlayışı farklı bi başkan çıkıp dese önceliği alt yapıya vericez futbolcu yetiştirip satıcaz iki sezon başarı olmadımı istifa denmeye başlıyor di maria kalitesindeki adamı türkiyeye 20 li yaşlarda getirmekte zor ne bütçe yeter ne de ülkede ki futbolun imajı aslında bunu sebebi futbolun bi spor olduğunu unutmamız taraftarlık yerine holiganlık olduğu için kulüpler baskıdan kurtulmak için gittikçe kulüpleri daha fazla borç batağıba sokuyor

stalinque

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
868
739
93
Katılıyorum bu düşüncene ama türkiyede futbol anlayışı farklı bi başkan çıkıp dese önceliği alt yapıya vericez futbolcu yetiştirip satıcaz iki sezon başarı olmadımı istifa denmeye başlıyor di maria kalitesindeki adamı türkiyeye 20 li yaşlarda getirmekte zor ne bütçe yeter ne de ülkede ki futbolun imajı aslında bunu sebebi futbolun bi spor olduğunu unutmamız taraftarlık yerine holiganlık olduğu için kulüpler baskıdan kurtulmak için gittikçe kulüpleri daha fazla borç batağıba sokuyor
dost benim dedigim türk genclerden yana biraz daha genc yabancı futbolcular turk gencler 100 tanesinden 2 si iyi cıkıyo

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,888
6,032
113
dost benim dedigim türk genclerden yana biraz daha genc yabancı futbolcular turk gencler 100 tanesinden 2 si iyi cıkıyo
Bizde gencler torpil üzerinden değerlendirilir örnek Abdülkadir ömür bana göre çöpün teki ama torpili sayesinde trabzon'da vazgecilmezdi şuan Beşiktaş'taki Semih kilicsoy sanırım torpili fazla yok bir iki sene icinde piyasadan silerler

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,397
4,179
113
Bizde gencler torpil üzerinden değerlendirilir örnek Abdülkadir ömür bana göre çöpün teki ama torpili sayesinde trabzon'da vazgecilmezdi şuan Beşiktaş'taki Semih kilicsoy sanırım torpili fazla yok bir iki sene icinde piyasadan silerler
Bu ülkede ne torpilsiz dostum

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Ne kadar çok karımız varmış paramızın hesabını tutmuşlar

SüperMario

Eyşan33
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,496
570
113
geçen senede leş kadronuz olmamasına ragmen 50 puan fark yediniz be bro
Kanka en azından 13de bitirmedik hiç
Kusura bakma da Abdülkadir i bitiren ts oldu.. Semih şu durumda bile teklif gidiyorsa 2 sene sonra izle

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,888
6,032
113
Kanka en azından 13de bitirmedik hiç

Kusura bakma da Abdülkadir i bitiren ts oldu.. Semih şu durumda bile teklif gidiyorsa 2 sene sonra izle
Abdulkadiri nereye bitirdi ona verilen şans sana bana verilse şimdi ispanyada falan oynardık en sonunda taraftar oynamasini kabullenmedi de gönderdiler yoksa bedavadan para alıyodu abdulkadirin trabzondan gönderilmesine 10 sene üst üste şampiyon olmuş kadar sevindim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...