Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ankaragücü Başkanı Halil Umut Melere Yumruk Attı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,400
1,012
113
Fenerbahçe Adana demir spor maçında Oosterwolde'yi boynundan tutup nasil aşağı indirdiginde üç Adanalı kör olduysan şimdide biz kör olduk Halil hocq

Bybasel

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
655
389
63
olay TFF 'lik den cıkmıs adli soruşturma gerektirecek hal almış

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,974
22,557
113
Öle kafana gore mac yonetirsen bir gun keser doner sap doner hesabi olursun ,penalti oldugu halde vara bile gitmezsen,vardan gel bak denildiginde ben net gordum gerek yok dersen,abuk sabuk kartlar cikartirsan,penalti olmayan pozisyonlara penalti verirsen,bole saplarlar kimse kusura bkmasin

Corley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
114
43
Öle kafana gore mac yonetirsen bir gun keser doner sap doner hesabi olursun ,penalti oldugu halde vara bile gitmezsen,vardan gel bak denildiginde ben net gordum gerek yok dersen,abuk sabuk kartlar cikartirsan,penalti olmayan pozisyonlara penalti verirsen,bole saplarlar kimse kusura bkmasin
Tamda iyi oturmamış be kroşe

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Sebebsiz kimse vurmaz vurduki bi sebebi vardir he bu arada
Hükümet düşer eflasyon düşer Ankaragücü babayı düşer...
Senin gibiler oldukca bu ulkede dugunde havaya ates acanlar yuzunden insanlar olmeye devamda eder.sahinle yanlayan magandalar yuzunden masum insanlarda ölür.iyi olmus diye sevinip gülüyosunuz ya insan degilsiniz dostum.o hakemin çocugunun annesinin halini dusunsen biraz insan olsan boyle gevsek gevsek konusmazsin

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Ulan ligimiz zaten boktandi kimse zaten izlemiyodu, bide şu olay süperligi etkiler bence ekonomik zarar

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Aga ne olursa olsun yanlış, seyirci desen eyvallah futbolcu desen onada eyvallah, ama başkan nedir la başkan

adamons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
307
63
Senin gibiler oldukca bu ulkede dugunde havaya ates acanlar yuzunden insanlar olmeye devamda eder.sahinle yanlayan magandalar yuzunden masum insanlarda ölür.iyi olmus diye sevinip gülüyosunuz ya insan degilsiniz dostum.o hakemin çocugunun annesinin halini dusunsen biraz insan olsan boyle gevsek gevsek konusmazsin
hocam laf anlatamazsin ya bu kafa değişmez başına gelmedikçe o yüzden yorma kendini

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,974
22,557
113
Yahu size video ile yardim gelmis video ile yanlisinizi duzeltin diye,bunlar ne yapior eyyam ustune eyyam sikinti burda bak adamin biri cikti ortaligi tozduman etti .sifir hata ile mac yoneteceksin kimse kudura bkmasin 50 tane kamera var

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,984
9,632
113
bu ulkede otobus kursunlandı oyna devam dedıler bı yumruktan bısey olmaz. mac boyunca dograya dograya bı hal olmustu ankarayı. yıllardır her takımı dogruyolar tetıkcı olmaya devam ederlerse daha bunlar ıyı gunlerı

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Cidden bu ülkeden tiksiniyorum şiddeti meşrulaştıran yorumları gördükçe insanlığımdan utandım bende günahım kadar sevmem yazık günah derhal küme düşürülmeli Ankaragücü

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,504
4,582
113
Yoo hiç de gevşek konuşmadım
Birader konuşmalarına dikkat et ne yazmışım alintiladigin yerde Sebebsiz kimse vurmaz vurduki bi sebebi vardir demisim ne var bunda gevşek gevşek konuşan sensin şuan kime gülmüşüm durduk yere bi insan niye vurur niye sinirlenir hakem bir şey yapmiski vurmuş

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Yoo hiç de gevşek konuşmadım

Birader konuşmalarına dikkat et ne yazmışım alintiladigin yerde Sebebsiz kimse vurmaz vurduki bi sebebi vardir demisim ne var bunda gevşek gevşek konuşan sensin şuan kime gülmüşüm durduk yere bi insan niye vurur niye sinirlenir hakem bir şey yapmiski vurmuş
Vuran haklı diyosun ne dedigin ortada.daha ne diyeceksin.Siddete karsiyim .insanliginizi sorgulatacak yorumlar yapmazsiniz bizde sorgulamayiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...