Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ankaragücü Başkanı Halil Umut Melere Yumruk Attı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,995
5,497
113
Rezillik

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,292
6,473
113
İnşallah Avrupa şampiyonası ev sahipliğide alınır da, ibret olur mk bu rezillik

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
İnşallah Avrupa şampiyonası ev sahipliğide alınır da, ibret olur mk bu rezillik
Akpyle bağlantısı varsa faruğun hic bi şekilde bişey olmaz, en fazla kulüp baskanligindan alınır, 2 3 sene sonrada akpde bi il veya ilceye belediye baskani veya milletvekilligi adaylığını koyar

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,976
22,559
113
Bak bunu unutmustuk
Bir oyuncuyu öldürdükleri gün veya en sevdiği şeyi yapmasını engelleyerek sakat bıraktıkları gün, ya da bir hakeme saldırdıkları gün beni hatırlayacaksınız.” josef souza

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,292
6,473
113
Akpyle bağlantısı varsa faruğun hic bi şekilde bişey olmaz, en fazla kulüp baskanligindan alınır, 2 3 sene sonrada akpde bi il veya ilceye belediye baskani veya milletvekilligi adaylığını koyar
Ohoo akp kurucularından, iki dönem milletvekili, Tayyip in ilk Ankara'ya gittiğinde Keçiören de kiraladığı evin ev sahibiymis bu lavuk

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,101
637
113
Bu ligde otobüs kurşunlandı bişi olmadı bundan ne olacak ya abartmayın bu olayın sorumlusu tamamen tff ve mhk insanları bu duruma bunlar soktu hepsi defolup gitmedigi sürece böyle şeyler olacak zaten

ft7474

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
856
400
63
yaşlarınız kaç bilmiyorum ama olayı siyasete çekecek kadar cocuksunuz.

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Ulkede baya infial yarattı bu olay

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,418
22,690
113
@SULLY dost harbiden kafa bulmuyorsun dimi bu sene ilk 2 diyorsun ilk 5 giremez dost bu takım neye guveniyorsun bu kadar elindeki kadro bellli hadi diyelim ilk yarı bitti transfer yaptın hangi parayla hangi iyi futbolcuyu alabilcen biraz mantıklı düşün bence hayalci olma
Sezon sonu görüşürüz bra

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,984
9,632
113
2 haftayi geçmez unutulur.
Yunanistandaki olaya döner FIFA duruma el atar bı kayyum atar ithal hakem getirilir devam eder. Tabi bu arada 2032 elden gider ama bakalım ne olacak

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,690
2,003
113
@SULLY farketmez dost sezon sonu goruruzde gerçekten kadro iyi değil bjk nin hen az 7 tane iyi adam lazım onu almakta çok zor biraz gerçekçi olmak lazım

chicharito39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
179
61
28
bu olaydan nasıl zevk alıyorsunuz cidden anlamış değilim. hakemlere tv başında veya statta sayan söven biriyim orası ayrı ama yumruk atmak nedir? ne oldu şimdi çözüldü mü problemler, bir daha hiçbir hakem senin takımını doğramayacak mı veya hiçbir şey olmasa da dersini vermiş mi oldun? nedir yani eline geçen nedir?

çoluğu çocuğu olan bir insanı işi başında canlı yayında yumruklayıp milyonlarca kişiye rezil etmenin sizlere nasıl keyif verdiğini zerre anlayamıyorum. bakın bunu normalde hatalarından dolayı hakemi eleştiren ve hatta küfreden ben söyleyebiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...