Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ankaragücü Başkanı Halil Umut Melere Yumruk Attı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jojoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
327
103
43
HAKEMİMİZE YAPILAN BU SALDIRI ALÇAKÇA BİR SALDIRIDIR ANKARAGÜCÜ BAŞKANINI KINIYORUM LANET OLSUN BU ADAMA MAGANDA BU BAŞKAN DEĞİL MAGANDA

Emre1910

Kader de bize gülecekmiş ne zaman ?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
HAKEMİMİZE YAPILAN BU SALDIRI ALÇAKÇA BİR SALDIRIDIR ANKARAGÜCÜ BAŞKANINI KINIYORUM LANET OLSUN BU ADAMA MAGANDA BU BAŞKAN DEĞİL MAGANDA
Bu zamana kadar hak yenildi kimse sesini çıkarmadı Halil Umut Meler hakem değil eyyamcıdır

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Başkan lik yalan olur Ankaragücü seyircisiz oynama cezası para cezası alır hakem işi büyütür hapis cezasına kadar uzanır mevzu 1-2 aya unutulur başkan siyasete atılır seçimlere katılır bi partiye girer ordan devam eder
Zaten Akp üyesi ama ordan da ihraç muhabbeti dönüyor

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,543
549
113
Her bkun altından neden akp yalamalari çıkıyor:(

Geçmiş olsun dün gece iyice düşen türk futbolu son yumruğu yemiştir.

Umarım 2032 yi de alırlar elimizden. Hak etmiyoruz abiii

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Herkes atıp tutmuş ama maç gayet nezih ilerliyordu eyyamcı Meler maçı kızıştırdı haksız kartlara kadar gitti olay Ankaragücü 40 dakika eksik oynadı ki keza sarılar tartışılır durumda idi en sonunda da bu oldu ki Melerin bu ilki değil başkanın yaptığını tasvip etmiyorum ama Meler bunu çok daha öncesinden hak etmişti

Forzatokat1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,543
549
113
Herkes atıp tutmuş ama maç gayet nezih ilerliyordu eyyamcı Meler maçı kızıştırdı haksız kartlara kadar gitti olay Ankaragücü 40 dakika eksik oynadı ki keza sarılar tartışılır durumda idi en sonunda da bu oldu ki Melerin bu ilki değil başkanın yaptığını tasvip etmiyorum ama Meler bunu çok daha öncesinden hak etmişti
Lan ligin en iyi hakemi be adam. Ne garezi olabilir size. Her takımın canı yanıyor het hafta. Hakemlerin kalitesi düşük zaten. Ne yani her canı yanan kulübün başkanı sahaya inip hakeme yurmruk atıp yere serip yüzünü gözünü mu tekmelesin

Tık tık tık

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Lan ligin en iyi hakemi be adam. Ne garezi olabilir size. Her takımın canı yanıyor het hafta. Hakemlerin kalitesi düşük zaten. Ne yani her canı yanan kulübün başkanı sahaya inip hakeme yurmruk atıp yere serip yüzünü gözünü mu tekmelesin

Tık tık tık
İşte kaliten burda olayı tasvip etmediğimi zaten söylüyorum ve hâlâ tahrik etmeye çalışıyorsun edebini takın haddini bil

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
Bu zamana kadar hak yenildi kimse sesini çıkarmadı Halil Umut Meler hakem değil eyyamcıdır
Yerde yatarken atılan tekmelere dahi üzülmedim ancak o adamın da çolugu çocugu var bu görüntüler olmaması gerekiyordu. Hakemler milyonluk takımların maçlarını yönetirken VAR olmasına rağmen göz göre göre eyyamcılık yaptılar senelerce ülkede ne dertler varken sırf bu gündemle bizi uyuşturdular bunları bilmeyerek yaptıklarını sanmıyorum daha üç gün önce Atilla Karaoğlan üç metre önünde ki kararı vermedi o gece VARdan müdahaleler olmasa BJK camiası hakemi koruyor FB camiası da hakemi suçlayan açıklamalar yapacaktı bizim kavgamız devam edecekti ama dün bambaşka birşey yaşandı artık inşallah milat olur diyorum Türk futbolunda

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Yerde yatarken atılan tekmelere dahi üzülmedim ancak o adamın da çolugu çocugu var bu görüntüler olmaması gerekiyordu. Hakemler milyonluk takımların maçlarını yönetirken VAR olmasına rağmen göz göre göre eyyamcılık yaptılar senelerce ülkede ne dertler varken sırf bu gündemle bizi uyuşturdular bunları bilmeyerek yaptıklarını sanmıyorum daha üç gün önce Atilla Karaoğlan üç metre önünde ki kararı vermedi o gece VARdan müdahaleler olmasa BJK camiası hakemi koruyor FB camiası da hakemi suçlayan açıklamalar yapacaktı bizim kavgamız devam edecekti ama dün bambaşka birşey yaşandı artık inşallah milat olur diyorum Türk futbolunda
İnşallah gardaşım bakalım hayırlısı olsun

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Ben haddimi biliyorum. Bu olayı yapan bir camia kim olursa olsun hak ettiği aşağılık değeri görür. Umarım amatöre kadar düşersiniz reis. Saygılar sana
Güzel kardeşim senin baban cinayet işlesin bütün aile ceza evine girin bu aynı mantık yanlış düşünüyorsun

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Dostum yalnız burada yanan Ankaragücü olacak en düşük puan silme cezası veriler en düşük ki kümeye de düşürebilirler
Aynen bizim kafamızdaki düşünce de o ama burda akıllara şu geliyor fenerbahce Bursa'ya şampiyonluk kaptırdığı zaman dört bir yanda polis arabaları dahil saldırıp ters cevirmeler vs yaptığında hiçbir yaptırım uygulanmadı bunda uygulanır ise yine bir İstanbul oyunu olmuş olur

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
@Shellac @Başkan @Daimon Konuyu kilitler misiniz Rica Etsem
Neden kardeşim güzel yorum yapan eleştiren insanlar ile fikir alışverişi yapıyoruz ama hakaret edip tahrik edenlerle de üslubunu düzeltmesini istiyoruz konuşmalar bundan ibaret neden kilitlesinler keza konuyu da sen acmamissin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...