Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ankaragücü Başkanı Halil Umut Melere Yumruk Attı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
Aynen bizim kafamızdaki düşünce de o ama burda akıllara şu geliyor fenerbahce Bursa'ya şampiyonluk kaptırdığı zaman dört bir yanda polis arabaları dahil saldırıp ters cevirmeler vs yaptığında hiçbir yaptırım uygulanmadı bunda uygulanır ise yine bir İstanbul oyunu olmuş olur
Fenerbahce ile Ali Koc ile bir tutmayın kendinizi, hukuken bir tutmanız gerekiyor ama politik olarak siz o konumda degilsiniz ki o olaylardan bir hafta önce Aziz Yıldırım'ın caglayan adliyesinde ki durusmasında da bircok olaylar oldu polis Fener taraftarının üzerine topluluga plastik mermi sıktı fetö zamanıydı

Emre1910

Kader de bize gülecekmiş ne zaman ?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Fenerbahce ile Ali Koc ile bir tutmayın kendinizi, hukuken bir tutmanız gerekiyor ama politik olarak siz o konumda degilsiniz ki o olaylardan bir hafta önce Aziz Yıldırım'ın caglayan adliyesinde ki durusmasında da bircok olaylar oldu polis Fener taraftarının üzerine topluluga plastik mermi sıktı fetö zamanıydı
Bir tuttuğum için değil hakemlerin yaklaşımları ve saçma kararları sonrasında Faruk Koca bundan bir hafta öncesinde veya 10 gün öncesinde hakemlerin hakkımızı yemesi konusunda bir açıklaması var bu şekilde devam ederse olacakların sorumlusu değiliz gibi. Ve Ankaragücü ne biber gazları ne mermiler yedi kıyaslama doğru değil. Tribünler düzeliyor iken bu yaklaşım da bir ayrıştırma doğurdu.Tekrar söylüyorum tasvip etmiyorum ama umarım takıma mal olmaz. Misal ben bu maça işten çıkıp gittim evde çocukları görmek yerine takımı izleyip desteklemeye benim dahi orda hakkım var evdeki çocuklarımın hakkı var hak yeniyorsa da birilerinin buna müdahale etmesi gerekiyor.

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
Bir tuttuğum için değil hakemlerin yaklaşımları ve saçma kararları sonrasında Faruk Koca bundan bir hafta öncesinde veya 10 gün öncesinde hakemlerin hakkımızı yemesi konusunda bir açıklaması var bu şekilde devam ederse olacakların sorumlusu değiliz gibi. Ve Ankaragücü ne biber gazları ne mermiler yedi kıyaslama doğru değil. Tribünler düzeliyor iken bu yaklaşım da bir ayrıştırma doğurdu.Tekrar söylüyorum tasvip etmiyorum ama umarım takıma mal olmaz. Misal ben bu maça işten çıkıp gittim evde çocukları görmek yerine takımı izleyip desteklemeye benim dahi orda hakkım var evdeki çocuklarımın hakkı var hak yeniyorsa da birilerinin buna müdahale etmesi gerekiyor.
Türkiye futbol ikliminde seyirciyi taraftarı düşünen yok nasıl olsa ortaya sacma bir karar da atsalar siyasette nasıl dünyada bir olay olsa TR-Rusya-ABD-İran-Çin hemen taraf oluyorsa karşısındakine göre futbolda da FB nereyi tutarsa GS karşısına geçiyor veya tam tersi al sana kaos herşey unutuluyor bu ülkede otobüs kurşunlandı şoför vuruldu ne lig ertelendi ne maç TS maçında taraftar hakemi dövdü TS ligden düşürülmedi bu olayda TFFnin yapması gereken istifa etmek de ihaleyi Ankaragücü kulübüne yıkacaklar o kesin

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
Türkiye futbol ikliminde seyirciyi taraftarı düşünen yok nasıl olsa ortaya sacma bir karar da atsalar siyasette nasıl dünyada bir olay olsa TR-Rusya-ABD-İran-Çin hemen taraf oluyorsa karşısındakine göre futbolda da FB nereyi tutarsa GS karşısına geçiyor veya tam tersi al sana kaos herşey unutuluyor bu ülkede otobüs kurşunlandı şoför vuruldu ne lig ertelendi ne maç TS maçında taraftar hakemi dövdü TS ligden düşürülmedi bu olayda TFFnin yapması gereken istifa etmek de ihaleyi Ankaragücü kulübüne yıkacaklar o kesin
Aynen bende bu düşüncelere sahibim

jojoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
327
103
43
Neden kardeşim güzel yorum yapan eleştiren insanlar ile fikir alışverişi yapıyoruz ama hakaret edip tahrik edenlerle de üslubunu düzeltmesini istiyoruz konuşmalar bundan ibaret neden kilitlesinler keza konuyu da sen acmamissin
Hadi LEN ORADAN

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
754
226
43
Bu Sevda Kalbime 1 GeCeKoNdU
Kahpelere inat Reis Ali İmdat ...

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
TRABZONSPOR ağır taştır. Taraftar hakemi dövdü dediğin 1 tane yumruk salladı vuramadı da
Onu'da geçtim Daha yakın tarih verelim Fener-TRABZONSPOR maçında fenerli seyirci sahaya girdi taraftar vur vur vur diye bağırıyordu :)
Uğurcan hakeme vururken tuttu adamı.
Bu yapılan başka bir şey başkan ve yanındaki 2-3 sünepe sahaya girip hakemi dövüyor.

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,155
561
113
Başkanı kınıyorum tek yumrukla yetinmemeliydi cüssesine tek yumruk yakışmamış en az 4 5 sağlı sollu atmalıydı

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
339
260
63
TRABZONSPOR ağır taştır. Taraftar hakemi dövdü dediğin 1 tane yumruk salladı vuramadı da
Onu'da geçtim Daha yakın tarih verelim Fener-TRABZONSPOR maçında fenerli seyirci sahaya girdi taraftar vur vur vur diye bağırıyordu :)
Uğurcan hakeme vururken tuttu adamı.
Bu yapılan başka bir şey başkan ve yanındaki 2-3 sünepe sahaya girip hakemi dövüyor.
şiddetin taraftarı başkanı olur salladı vuramadı oyuncu tuttu falan diye ayırt ediyorsak bu iş düzelmez Fenerbahce de olsa Galatasaray da olsa en agır cezaları vermeliler

cyberboy2004

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
93
29
18
Aga çocuğu ne alaka ben anlamadım, şimdi ben diyelim ki evliyim bi hakimim ben de yargı makamındayım hakem gibi ama gidip para karşılığı davalarda ona göre karar veriyorum gelip aleyhine karar verdiğim taraftan biri gelip benim kafama sıksa haklıdır, çocuğumun olması beni haklı çıkarmaz
yorum yazmiyayim dedim ama beyni kullanmadan yazilan bu yorumu gorunce dayanamadim 😃bu ne ahmakca örnektir.hakim yanlis karar verirse kafasina sikmana gerek yok sehir magandasi ust mahkemeye itiraz edebiliyorsun 😃 ulke muz cumhuriyetine döndü herkes ali baş kesen herkes kendi cezasini kendi kesme derdinde. doktor dovuyoruz hakem dovuyoruz ogetmen dovuyoruz işte şu yorumdaki hayatinda kitap okumamis recep İvedik'ten baska bisey izlememis tipler yüzünden.😃bi de hakim yanlis karar verse kafasına sıkılalim diyor 😃

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,132
43,647
113
yorum yazmiyayim dedim ama beyni kullanmadan yazilan bu yorumu gorunce dayanamadim 😃bu ne ahmakca örnektir.hakim yanlis karar verirse kafasina sikmana gerek yok sehir magandasi ust mahkemeye itiraz edebiliyorsun 😃 ulke muz cumhuriyetine döndü herkes ali baş kesen herkes kendi cezasini kendi kesme derdinde. doktor dovuyoruz hakem dovuyoruz ogetmen dovuyoruz işte şu yorumdaki hayatinda kitap okumamis recep İvedik'ten baska bisey izlememis tipler yüzünden.😃bi de hakim yanlis karar verse kafasına sıkılalim diyor 😃
Kanka boş yapma işine bak hakkedene hakkı verilir beni ilgilendirmez yok şöyle yok böyle, sen bile bile anadolu takımlarını yersen ağzının ortasına yumruğu yersin öyle

cyberboy2004

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
93
29
18
Kanka boş yapma işine bak hakkedene hakkı verilir beni ilgilendirmez yok şöyle yok böyle, sen bile bile anadolu takımlarını yersen ağzının ortasına yumruğu yersin öyle
o zaman fenere uc penalti kullandiran zorbay kucugu de trabzonlulae dovsun fb macinda karwgumrugun penaltisini vermeyen atilla karaglani Karagümrükluler dovsun bjk fb macinda fb ye iki penalti veren hakemi de bjkliler dovsun 😃boyle mi olsun diyorsun maganda cahil insan neyi savunuyorsun😃

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,132
43,647
113
o zaman fenere uc penalti kullandiran zorbay kucugu de trabzonlulae dovsun fb macinda karwgumrugun penaltisini vermeyen atilla karaglani Karagümrükluler dovsun bjk fb macinda fb ye iki penalti veren hakemi de bjkliler dovsun 😃boyle mi olsun diyorsun maganda neyi savunuyorsun😃 ben hakem degilim ki anadolu takimlarinin hakkjni yiyeyim ama yumruk atma niyetin varsa sen değil yedi sulalen gelse o yumrugu atamaz cahil insan
Kollanan kim varsa hakkı verilsin adaletin olmadığı yerde adaleti yasadışı yollar ya da şiddet sağlar

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,199
2,300
113
Dilan polat'ın koğuşuna gönderilsin.. Enerciiiiiiiii 👊🏼🤩

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Şiddeti halen övenler var :) umarım Ankaragücü küme düşer ülkeye yakışmayan bir takım

cyberboy2004

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
93
29
18
Kollanan kim varsa hakkı verilsin adaletin olmadığı yerde adaleti yasadışı yollar ya da şiddet sağlar
neye göre kime göre adalet suçlu oldugununa nasıl karar verilecek senin siddetle cozum sisteminde😃 mesela maci izledin mi sen bence ac izle hakem oyle buyuk bir hatası yoktu belki sadce bir sari kart yanlis olabilir o da belki. zaten rizeyi kollayan hakem 90+5 de amkaragucu ondeyken Rizeli oyuncuya kırmızı gostermez. yolda da bi kadin taciz ediliyorum diye bagirdigina linc eden andavallardan olma tut polise teslim et belki kadin iftira atoyordur. sana hayat dersi olsun bunlar benden 😉

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Bilader sende bende kumar oynayarak illegal iş yapıyoruz sana geldiklerinde para cezası yerine polisler 2-3 tane ağzına vurursa aynı şeyleri yazmanı bekliyorum

Emre1910

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,159
6,342
113
neye göre kime göre adalet suçlu oldugununa nasıl karar verilecek senin siddetle cozum sisteminde😃 mesela maci izledin mi sen bence ac izle hakem oyle buyuk bir hatası yoktu belki sadce bir sari kart yanlis olabilir o da belki. zaten rizeyi kollayan hakem 90+5 de amkaragucu ondeyken Rizeli oyuncuya kırmızı gostermez. yolda da bi kadin taciz ediliyorum diye bagirdigina linc eden andavallardan olma tut polise teslim et belki kadin iftira atoyordur. sana hayat dersi olsun bunlar benden 😉
O adam 90+5 e kadar çoktan atılmalıydı yalnız onu da izleseydin keşke

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...