Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Anlık Kaza

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,538
2,190
113
Belki gerçektir hocam benim çevremde de çok kaza yaşayan evden çalışmak isteyen var paranoya başlamış sende
Bu yılların ve forumların eskitemedigi nice taktiklerden bir kaçı sende bir gün inanır yardımcı olursan hissizlesirsin bu tarz işlere

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,625
5,631
113
Adam senden para istememiş iş sormuş, neden keriz olasın kş ayrıca neden sana kanıtlama gereği duysun yaşadığı bir şeyi
benden değil forumdan talep etmiş böyle bir şeyi bak emin ol gerçekten bu durum yaşansa iki görsel ile kendini adam gibi ifade etse forum yönetimi zaten gizliden gizliye yardım ediyor böyle konularda ama ben arkadaşa inanmıyorum gerçekse eğer resim atsın olsun bitsin

Lazistan08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,065
961
113
Merhaba sayın forum yoneticileri ve sayın arkadaşlar.
Dun bir trafik kazası gecirdim motorla çok kötü birseyim yok çok şükür. Sol bacagim uzerine basamiyorum.
Muhtemelen 1.5 - 2 ay calisamicam sol arka adele de kırık tespit edilmis.
Litfen kimse buraya ihtiyacim var diye yaziyorum düşünmesin. Sadece bu caresizlikte ne yapabilirim bilemedim.
Belki bi kaç arkadaşın yardımı dokunur.
Evde parayla yapılan islerden bulamadım.
Umarım bir guzel haber alırız. Oncelikle sagliginiza dikkat edin saglik kadar onemli hicbirsey yok. Sağolun dinlediginiz için
dostum bana özelden bilgilerini at, eğer kabul edersen yardımcı olmak isterim.

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,011
5,500
113
Geçmiş olsun kardeşim

bugy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
474
212
43
Dun bir trafik kazası gecirdim motorla çok kötü birseyim yok çok şükür. Sol bacagim uzerine basamiyorum.
Litfen kimse buraya ihtiyacim var diye yaziyorum düşünmesin. Sadece bu caresizlikte ne yapabilirim bilemedim.
Umarım bir guzel haber alırız. Oncelikle sagliginiza dikkat edin saglik kadar onemli hicbirsey yok. Sağolun dinlediginiz için
Sgkli işte calisiyorsan rapor al rapor paran yatar maaşın baya düşer ama sende ona göre harcarsin mesela kumar oynama çalışana kadar

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
565
411
63
Sgkli işte calisiyorsan rapor al rapor paran yatar maaşın baya düşer ama sende ona göre harcarsin mesela kumar oynama çalışana kadar
Sagol zaten kumar hiç umrumda degil biliyor musun ?
Foruma giriyorum ya yalana gerek yok
Belki bir bonus falan bulursak eksigimizi kapatak baska bisey degil ?
Bu arada herkezden allah razi olsun
Rabbim kimseye kaza bela vermesin

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
565
411
63
her gün yeni bir yöntem buluyorlar bir gün lösemi bir gün kaza bir gün gasp helal olsun 😅 arkadaşım emin ol doğruyu doğru şeklinde izah etsen samimi bulup para gönderen çok olur böyle sadece dalga konusu olursun
Ben sana bir sey derdim kral ama belki ev gecindiriyorsundur. Allaha havale edicem.
Senin kalbin taş belli herkezle dalga geciyon. Birgun senin basina geldiginde sana aynısıni yapicam merak etme. Ama o zaman anlayacaksın.

Bzeyneldane

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
514
165
43
Kardeşim çok geçmiş olsun Rabbim Şafi ismiyle şifa eylesin inşallah

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Ben sana bir sey derdim kral ama belki ev gecindiriyorsundur. Allaha havale edicem.
Senin kalbin taş belli herkezle dalga geciyon. Birgun senin basina geldiginde sana aynısıni yapicam merak etme. Ama o zaman anlayacaksın.
Geçmiş olsun reis ama kendin ile çelişiyorsun hatırlatayım “
Belki bi kaç arkadaşın yardımı dokunur”
bu sözlerin ile çelişiyorsun hem ihtiyacım var diye yazıyorum düşünmesin diyerek birde yardım bekliyorsun.

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
565
411
63
Geçmiş olsun reis ama kendin ile çelişiyorsun hatırlatayım “
Belki bi kaç arkadaşın yardımı dokunur”
bu sözlerin ile çelişiyorsun hem ihtiyacım var diye yazıyorum düşünmesin diyerek birde yardım bekliyorsun.
Kardesim bir kac arkadasin yardimi derken ben fikir olur bu islerde daha once basina gelmis olur iyilesme sureci olur. Bir cok seyi kasttettim ve yanlis anlaşılmaması icin de dedim ki ihtiyacim var diye yaziyorum sanmayin. Ama cimbizla bunu cekip cikariyorsunuz. Bak sana simdi cd aticam doktor bunu verdi. İstersen bu hastaneyi ara bilgi al ismimi ve soy ismimi de ozelden yazarim. Bilgi al kardesim kimsenin duygulati ile oynayacak kadar adi degilim.

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
565
411
63
Kardesim bir kac arkadasin yardimi derken ben fikir olur bu islerde daha once basina gelmis olur iyilesme sureci olur. Bir cok seyi kasttettim ve yanlis anlaşılmaması icin de dedim ki ihtiyacim var diye yaziyorum sanmayin. Ama cimbizla bunu cekip cikariyorsunuz. Bak sana simdi cd aticam doktor bunu verdi. İstersen bu hastaneyi ara bilgi al ismimi ve soy ismimi de ozelden yazarim. Bilgi al kardesim kimsenin duygulati ile oynayacak kadar adi degilim.