Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı AnosValous | Buda Teke Kaldı

Kupon Miktarı
455
Kupon Oranı
9.99

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
1,793
113
2015 yilindan 2018 yilina kadar nba dan her gece 10 20 k arasi kazaniyorum şikeyin olmadi dönemler güclülerin bol sayili yada rakiplerini ezdigi şikenin tam anlamiyla nüks etmedigi yillar idi sonra çok patetese bağladi bende bir daha elimi sürmedim

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
2015 yilindan 2018 yilina kadar nba dan her gece 10 20 k arasi kazaniyorum şikeyin olmadi dönemler güclülerin bol sayili yada rakiplerini ezdigi şikenin tam anlamiyla nüks etmedigi yillar idi sonra çok patetese bağladi bende bir daha elimi sürmedim
Kesinlikle eskiden bagimlisiydim felaket kazanırdım , 4 5 yildir takip etmiyorum şikeden baska bişey yok boka dönmüş

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
1,793
113
Kesinlikle eskiden bagimlisiydim felaket kazanırdım , 4 5 yildir takip etmiyorum şikeden baska bişey yok boka dönmüş
Aga kim istemezki diger yollardanda para kazanmak hem takimlar hem oyuncular hem koçlar herkez iyi birer oyuncu bilerek atilmayan sayilar bilerek yapilan fauller neler gordüm ya iş amerikan güreşine döndü küçükken inandimiz o ama aslında sahte olan amerikan güreşi🤣