Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Antalyaspor - Fenerbahçe

Impossible

🇭🇰
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,622
2,953
113
Fernando'nun attığı golde ofsaytta olmayan adam üzerinden çizgi çektiler gerçekten ülkenin hakemleri neyin peşinde?
Anlaşılan amaç bir takımı şampiyon yapmak değil, türk futbolunu bitirmek.

FlkgHopWQAgei8_.jpeg

venom2

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
432
188
43
Fenerbahçenin 3. Golü tertemiz ve iptal edildi ve var devreye girmedi iddaa piyasasi ayarliyor maçları sanki

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,479
4,785
113

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Hocam diğer pozisyon için ofsayt verildi aktif oyunda müdahale ediyor ekrana verilen pozisyon yanlıştı bencs
Ben ilk pozisyon için osai'nin kademe anlayışını engelleyecek bir aktiflik sergilediği için ofsayt verdi düşüncesindeyim. 2. pozisyon ise en arkadaki adam ofsayt pasif olarak onun dışında ne oldu anlamadım. Hangisine yorum yapılır hangisi doğru çözemedim.

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Fenerbahceliyim fanatik Antalya'nın gölü öncesi çizgi çektikleri oyuncu hareketleniyor mu yoksa perdeliyor mu perdeleme de ofsayt tam göremedim, rossinin 3.golu tertemizdi faul olsa rennes maçında ki verilirdi, 50 kilo adamı futbolcu yapmışlar dokunsan düşüyor

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
sadece bu hakem mi sivasın golünede birşey deyin tüm hakemlerde bişeler var

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,479
4,785
113
Ben ilk pozisyon için osai'nin kademe anlayışını engelleyecek bir aktiflik sergilediği için ofsayt verdi düşüncesindeyim. 2. pozisyon ise en arkadaki adam ofsayt pasif olarak onun dışında ne oldu anlamadım. Hangisine yorum yapılır hangisi doğru çözemedim.
Bence ortanın tam gittiği noktadaki oyuncu ofsayt. Ofsayt hakemi o noktayı göstererek ısrarlı bi Şekilde bayrağı kaldırdı. Aktif oyunda top ofsayt noktasında ki oyuncuya atıldığında ofsayt verildiği için ofsayt verdiler bence çünkü ilk pozisyonda ofsayt sanmıyorum ya orda yok

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Tam olarak bu yüzden verildi hocam zaten. Kural açık ve net. Ofsaytta olan futbolcu kendini koşu veya temas ile rakip oyuncunun aktif alanına girerse topun ona gelmesine gerek kalmadan ofsayt veriliyor. Haji Wright osayi koşuya başlayacak iken osayi'yi perdeliyor orda. Yani şaka gibiler hakikatten ya okuduğumuzu anlayamıyoruz ya gördüğümüzü yorumlayamıyoruz. Ki o pozisyonun sonrasında bile devamında açılan ortada fenerli oyuncunun kafaya çıktığı yerde arkasında kalan oyuncu da ofsaytta. Böyle aptal aptal galeyana getirme çabaları olayı sivasa bağlayanlar felan burda hiç yoktan ortada bi çizgi ve yorum var.

SaulGoodman

----
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,348
3,204
113
Türk futbolu tamamen kara günlerini yaşıyor. Lekelenmek yetmedi üstüne tescillendi. Ülkemin her kademesine futbolundan siyasetine rüşvet ve karanlık hapsolmuş.
Cidden utanıyorum yazıklar olsun türk takımlarını desteklemiyorum. Arsenali tutarım yıllardır fakat aynısı İngiltere olsa hükümet düşerdi. Federasyon başkanı suikaste uğrardı yazık günah.

Impossible

🇭🇰
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,622
2,953
113
Fenerin iptal edilen 3.golünüde konusurmusun
Net gol o zaten işte anlatmaya çalıştığım bu bizim türk hakemleri göz önünde olan pozisyonda bile en ufak şeyde var ile irtibattalar , bence var bizim ülke futbolunu 10 seneye götürdü

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Bence ortanın tam gittiği noktadaki oyuncu ofsayt. Ofsayt hakemi o noktayı göstererek ısrarlı bi Şekilde bayrağı kaldırdı. Aktif oyunda top ofsayt noktasında ki oyuncuya atıldığında ofsayt verildiği için ofsayt verdiler bence çünkü ilk pozisyonda ofsayt sanmıyorum ya orda yok
hacı ofsaytta o da osai ile oynuyor diye düşündüm. onun haricinde pasif ofsayt konumunda 2. pozisyon ona verilir. ayrıca hakem ısrarla formasını çekerek gösterdi kimdi anlayamadım.

Ugur48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,081
597
113
ng.PNG

İlk pozisyonda wright ofsaytta ve hareketlenip osayiyi yanına çekiyor net ofsayt.

Haydi onu da geçtim orta aççıldığında topun gittiği adam da ofsaytta .
1 pozisyonda 2 ofsayt var resmen bu neyin yaygarası anlamadım sosyal medya da..

Asıl konuşulması gereken Rossi'nin attığı 3. gol. Neden iptal ettiği belli değil.

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Ekli dosyayı görüntüle 294185

İlk pozisyonda wright ofsaytta ve hareketlenip osayiyi yanına çekiyor net ofsayt.

Haydi onu da geçtim orta aççıldığında topun gittiği adam da ofsaytta .
1 pozisyonda 2 ofsayt var resmen bu neyin yaygarası anlamadım sosyal medya da..

Asıl konuşulması gereken Rossi'nin attığı 3. gol. Neden iptal ettiği belli değil.
Geçen haftanın acısını çıkarmaya çalışıyolar sebebi ne olacak başka :D

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,555
4,803
113
Maçta Fenerbahçe'nin tertemiz 3. golünü yediler demek ki 3.5 üst oynayan ya da handikap Fenerbahçe oynayan çok olmuş. Türk futbolunun geldiği noktaya bak her kademede rüşvet her kademede hile hurda aw

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Kim ne derse desin hakem çok iyi yönetti benim görüşüm, ofsayt veya değil o var hakemine bağlı. Sadece rossinin gol de hatalı o da Antalya'nın sağ bekinin kandırması

Ugur48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,081
597
113
Geçen haftanın acısını çıkarmaya çalışıyolar sebebi ne olacak başka :D
Geçen hafta ki olay harbiden de anlamsızdı ki bugün kü konuşmaları da gördük.

Ofsaytımsı , faul var ne dedikleri belli değil.

Burada bir pozisyonda 2 ofsayt varken bir çığırtkanlık twitter da :)