Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Antep7575 / Büyük Kupon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
20000
Kupon Oranı
3.22

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,067
1,280
113
Ben patlar mıyım sadece biraz son kupon yüzünden düştü a
Gece yaptığım kupon son 1 golle gitti 130 milyar olacaktı yoksa şuan 82 bin TL var ve bunu ne yapıp ne edip 110 milyar yapmam lazım hırs yapmaktan korkuyorum hırs bitirir yeminle 110 bin de iddaayı bırakacagim hemde söz verdiğim kişilere atacam kayıtlı
İddaayı bırakacağım demen mi daha komik yoksa para gönderecem demen mi bilemedim

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,435
8,687
113
Ben patlar mıyım sadece biraz son kupon yüzünden düştü a
Gece yaptığım kupon son 1 golle gitti 130 milyar olacaktı yoksa şuan 82 bin TL var ve bunu ne yapıp ne edip 110 milyar yapmam lazım hırs yapmaktan korkuyorum hırs bitirir yeminle 110 bin de iddaayı bırakacagim hemde söz verdiğim kişilere atacam kayıtlı
3 maç yap yay zamana acele etme çok aceleci davranma hemen olsun deme

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,636
6,541
113
Insan borcunu oder rahat kafayla daha iyi analiz edip kasa yukseltmeye calisir 2 gundur kazaniyon hala borcumu odedim 0 borcum diyemiyon Antepli bu firsat bir daha geçmez eline

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,734
10,354
113
Atalarimiz ne demis el seyiyle gerdege girilmez sen adamın parasini verme hala kumara devam et ben görecem seni tepe taklak olacan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...