Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Antep7575 / Çarşamba Kuponu

Kupon Miktarı
2396
Kupon Oranı
4.26

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
bol sans dost o son mac basketi koymasan ölürsün

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
antepli kardes goruyorumda kaybettikce basiyon olmuyosa saliver reis uzme kendini tabi senin paran ama dost tabsiyesi bu isin sonu yok kaybedeceklerimizi alalim diye meblag yukseliyor zaten kaybettini alma diye bseyvyok kaybetmeye mahkumuz oynadimiz surece

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,843
3,473
113
antepli kardes goruyorumda kaybettikce basiyon olmuyosa saliver reis uzme kendini tabi senin paran ama dost tabsiyesi bu isin sonu yok kaybedeceklerimizi alalim diye meblag yukseliyor zaten kaybettini alma diye bseyvyok kaybetmeye mahkumuz oynadimiz surece
Beni hırsım mahfetti maalesef sakin oynasam sorun yok da hırs ile çok meblağ gitti

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,843
3,473
113
Biliyorum hırs kötü birşey fakat olacak başka çaresi yok olacak o büyük parayı alacam asla pes etmem

Herneyse

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
117
60
28
Konu dısı da bu nası ÇEKİLİŞ be cekılişte cıkan 1kısıyı bile aktıf sıtede Bı yorumda gormedım emınım yuzde 80i multi hesap

Herneyse

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
117
60
28
Burası yerı deıl evet doru ama yazacak Baska yer yok bu işte de şaibe yok emın yok

Herneyse

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
117
60
28
íbende ayni durumdayim 35 bin banka borcu geliyor arkamdan sinir sitres panik atak oldum hala oynamaya devam kaybetmeyede
Banka borcundan Baska borcun varsa önceliğin dığer borcları ödemek olsun banka ödeyıp temıze cıkarsan bankaları bıdaha kullanamazsın Baska ıcra borcun varsa haberın olsun bende öle sıteden cektım parayı banka yı kapattım dığer ıcralık dosyalar (banka dısı) direk hesablara bloke koydurdular hesabları kullandırmıyolar

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,843
3,473
113
Ulan taferes 3 tane daha ribaund al yalvarırım nolur

Antep7575

Tanınmış üye