Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Antep7575 / Gelir Mi

Kupon Miktarı
4865
Kupon Oranı
2

NashNash

Very İmportant Person Ayikiyun mu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,413
19,948
113
Hemen 1 1 oldu placak iş değil

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ama oynayınca da olmuyor dimi haklısın
Oynayınca biraz önce anteplinin yaşadığı gibi oluyor 37 k veren kupon Bayern Münih maçına kalmıştı en son benim iy 2 gol attı bi sevindim bi sövdüm var iptal etti oranı bilmem kaç olan atağı olmayan takım 43 de gol attı ms 2.5 üst oluruna oran açılmayan 3.5 üst oranı maç öncesi 1.20 olan maç zorla 1-1 bitmişti

NashNash

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,413
19,948
113
Oynayınca biraz önce anteplinin yaşadığı gibi oluyor 37 k veren kupon Bayern Münih maçına kalmıştı en son benim iy 2 gol attı bi sevindim bi sövdüm var iptal etti oranı bilmem kaç olan atağı olmayan takım 43 de gol attı ms 2.5 üst oluruna oran açılmayan 3.5 üst oranı maç öncesi 1.20 olan maç zorla 1-1 bitmişti
Oluyo maalesef çok maç biliyoz ama kuponda denk getiremiyo işte

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Neler neler daha avustralya liginde maç 1-0 penaltı oldu gol oldu maç başladı sonra Bi gol daha oldu var penaltıyı iptal etti sonra 2 gol birden iptal oldu neler neler gördüm ben iy 1.5 üst oynadığım maç 9-0 bitti iy sı 0-0 bitmişti bu maçın

NashNash

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38,413
19,948
113
Neler neler daha avustralya liginde maç 1-0 penaltı oldu gol oldu maç başladı sonra Bi gol daha oldu var penaltıyı iptal etti sonra 2 gol birden iptal oldu neler neler gördüm ben iy 1.5 üst oynadığım maç 9-0 bitti iy sı 0-0 bitmişti bu maçın
Üst üste geliyo birde aynı gün içinde

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Antepli zararı çıkartamadı herhalde hala kayboldu