Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Antep7575 / Gelir Mi

Kupon Miktarı
4865
Kupon Oranı
2

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
21 k'yı forumda paylaştığım maçlarla mı kaldırdım bir baştan sona bak bakalım
Getirici ler sağlam değil reis o yüzden böyle şeylere başlarken gusüllü getiriciler lazım sen gusüllü olduğundan paylaşmadan aldığın hangi kupon olursa gelmiş bence açıklaması bu

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Abi bi çekiliş kuponu gelsin de şu konuşanların başları akıllarına girsin kral yapacam dediyse yapar elbet

yagunay

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,813
3,302
113
Kalanlara kolay gelsin sabaha devam eder heralde bu konu iyi geceler kral sansın bol olsun umarım 21k 210 k ya kadar cıkar :D

kerem78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
812
560
93
Başkan zorla sinir ediyorlar
başkan 2-3 kişiyi görecem diyip sonra çamura yatma. Ya baştan arkadaşlar ben para dağıtmıyorum eğlenceli bir ortam için paylaşıyorum de ya da cidden 2-3 kişiyi gör. Burda güzel bir forum oluşturulmaya çalışılıyor üstelik ilk vukuatın da değil kaç kez aynı problemi yaşadın

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Dm nin başında çaresiz bekliyorum bekliyorum amaa gelmeyecek biliyorum

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,061
1,279
113
Güzellik yapmak sorun değil de forumda paylaştığım maçlardan sadece en baştaki geldi diğerlerinin hepsi yattı forumda paylaştıklarım tutsa yapacaktım zaten ayrı bir çekiliş açabilirim zaten o kişiler aklımda biliyorum
Full kolpasın be birader