Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Antep7575 / Kaldığımız Yerden Devam

Kupon Miktarı
3650
Kupon Oranı
4.78

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
ya ısıne gelmıyosa takıp etmessın orası ayrı ama komık yanı gecen bende gordum hedef su bu gıttı 20 sayfa konu sonra sabaha atarım dedı gıttı emınım alayı kufrettı sonra neden kaybedıyom kaybedersın bırı dememıstır anteplı sagolsun alayı bastı kufuru gerek yok yanı bu ıs boyle kendı belkı parasız kalmamıstır cekılıs falan bakmamıstır hıc ama bu forumda ıstedıgı kadar yasak olsun para donmesse kımse konulara mesaj falan yazmaz
Erhan dostum biz nerdeyiz bu müptezel nerde görüyon bizim sinemaları bide bu modelin mokarligini

Kaan38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
365
91
28
ya ısıne gelmıyosa takıp etmessın orası ayrı ama komık yanı gecen bende gordum hedef su bu gıttı 20 sayfa konu sonra sabaha atarım dedı gıttı emınım alayı kufrettı sonra neden kaybedıyom kaybedersın bırı dememıstır anteplı sagolsun alayı bastı kufuru gerek yok yanı bu ıs boyle kendı belkı parasız kalmamıstır cekılıs falan bakmamıstır hıc ama bu forumda ıstedıgı kadar yasak olsun para donmesse kımse konulara mesaj falan yazmaz
Öyle adamı Sikerim Ben Erhan

uzman34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
937
308
63
Antepli sen meşhur ÇETİN CANPOLATMISIN

uzman34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
937
308
63
Adam benden 6,7 yıl olmuştur dobrabetin deneme bonusu nu çekecem diye 100 lira almıştı 😁😁
Oradan aklımda kalmış dürzünün ismi