Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Antep7575 / Kaldığımız Yerden Devam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
3245
Kupon Oranı
1.79

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
Yedin milletin parayı kumarda ayak yapıyon bilader severim üç kağıtçı adamları seviliyorsun Antepli😁

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,714
113
Benim bı bilgim yok dost
Boşuna demiyoruz sabahtan beri dost boşuna takip ediyosunuz bunada ego yaptırıyosunuz bırakın paylaşsın kuponunu kendi kendine totem yapsın 2 gün sonra zaten foruma girmez

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Boşuna demiyoruz sabahtan beri dost boşuna takip ediyosunuz bunada ego yaptırıyosunuz bırakın paylaşsın kuponunu kendi kendine totem yapsın 2 gün sonra zaten foruma girmez
Dost madem böyle bişey var bu arkadaşa hala neden roll actiriyolar onu anlamadim

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,714
113
Dost madem böyle bişey var bu arkadaşa hala neden roll actiriyolar onu anlamadim
Roll açmamış zaten beklemede kupon açmış bizim milletimiz sever yüksek oynayan oyuncuya yapısmayı buda takip edene para atıcam diyince iyice ortalık karısıyo zaten

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,543
3,532
113
Roll açmamış zaten beklemede kupon açmış bizim milletimiz sever yüksek oynayan oyuncuya yapısmayı buda takip edene para atıcam diyince iyice ortalık karısıyo zaten
Fark etmez ki ortada bı söz var eğer zaten o söz yerine getirilmiyorsa adminler el atmalı konuya ben bu arkadaş dan ilk defa söz aldım çekim gelince aticam dedi bekliycrz

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,879
50,714
113
Fark etmez ki ortada bı söz var eğer zaten o söz yerine getirilmiyorsa adminler el atmalı konuya ben bu arkadaş dan ilk defa söz aldım çekim gelince aticam dedi bekliycrz
Bekle dost atcak sağlam bişeyler

ManchesterUnited

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
847
305
63
Son anda bir kupon aldım hokey oda geldi 3900 bastım 5 bin küsür veriyordu şuanda tümbet aktif değil sabah hesapta 18 - 19 bin küsür olması gerekiyor
reis düzelir merak etme tumbet promodan sonra böyle oldu 2 3 saate düzelir bence

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
Hiç sıkılmadan okudum 23 sayfayı teşekkürler antepli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...