Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti APARKAT [] Uzun Soluklu

Kupon Miktarı
0.99
Kupon Oranı
0.99

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,059
9,594
113
Kupona analizin ne kadar sürdü dost bende bazen bültende tüm maçlara 15 20 maçlık yaparım da uzun vadeli hic denememistim baya seçimler güzel yani
Rast gele oynadım ama takımlar hakkında bilgim olarak derinlemesine bir analiz yapmadım açıkçası her daldan seçmeye çalıştım futbol var basketbol var hentbol var voleybol vonladi bana göre kupon şu an dört bahse bakıyor diğerleri çok rahat gibi

Kesknly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,167
1,123
113
Rast gele oynadım ama takımlar hakkında bilgim olarak derinlemesine bir analiz yapmadım açıkçası her daldan seçmeye çalıştım futbol var basketbol var hentbol var voleybol vonladi bana göre kupon şu an dört bahse bakıyor diğerleri çok rahat gibi
Gelirse güzel olur karma şans yanında olsun

Cips

O Şimdi Askerde
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,484
4,225
113
Bol şans dost

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
15,571
5,750
113
Güzel deneme inşallah tekten yatıp uykuların falan kaçmaz dost bol şanslar

aSiRuH06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,868
4,062
113
Bakarken çok keyiflendim kuponda zeka var ve dallara hakimiyet bende kupon yaparken kazanmak öncelikli ama haz sanatını da işin içine katarım bilgi birikimi yorum analiz bunlar işin tuzu biberi sende de bolca baharat var umarım vurursun üstad :)
Yemek tarifi geldi bana,__akici bı yazı olmuş, acıktım ;))

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,059
9,594
113
Bakarken çok keyiflendim kuponda zeka var ve dallara hakimiyet bende kupon yaparken kazanmak öncelikli ama haz sanatını da işin içine katarım bilgi birikimi yorum analiz bunlar işin tuzu biberi sende de bolca baharat var umarım vurursun üstad :)
Karabiberim benim iyi dileklerinden dolayı memnun oldum.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,948
44,322
113
hey gidi serdar parlak korpe delikanliymis simdi go.undeki killar kadayif oldu 😁